niedziela, 1 listopada

Oznaczenie treści
 

Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową

(2018)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową

Data premiery

piątek
25.05.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

"Zagłodzić raka" to rewolucyjna i odważna książka, która rzuca nowe światło na sposoby leczenia nowotworów. Daje także nadzieję wszystkim chorym i ich rodzinom.

Codziennie w samych Stanach Zjednoczonych na raka umiera prawie 1600 osób. Współczesne metody leczenia nowotworów, między innymi takie jak radioterapia i chemioterapia w wielu przypadkach zawodzą. Co więcej działają destrukcyjnie powodując szereg powikłań, a nawet przyczyniając się do nawrotu choroby.

Książka "Zagłodzić raka" przedstawia nowoczesne, nietoksyczne metody "zagłodzenia"komórek rakowych. Tylko 5-10 % nowotworów jest spowodowanych uszkodzeniem DNA. A co z resztą? 90-95% jest wynikiem niezdrowego odżywiania się i złego stylu życia. W skrócie – rak jest zaburzeniem metabolicznym. A to stwierdzenie pozwala na opracowanie zupełnie nowych metod jego leczenia, traktujących zdrowie człowieka jako całość. Chcąc skutecznie walczyć z rakiem, który odżywia się poprzez fermentację, musimy wprowadzić leczniczą dietę wysokotłuszczową oraz gruntownie zmienić styl życia.
Lektura "Zagłodzić raka" pozwoli ci:
ocenić zagrożenie nowotworem,
zadać właściwe pytania onkologowi,
rozpoznać źródła chorób nowotworowych,
poznać 10 charakterystycznych cech raka,
zrozumieć w jaki sposób zaburzenia metabolizmu wywołują nowotwory i jak przebiega metabolizm raka,
jak prowadzić detoksykację organizmu, redukować stany zapalne i stres aby eliminować fundamentalne przyczyny raka zamiast próbować zabić wszystkie komórki nowotworowe,
jak wspierać organizm aby uniknąć choroby nowotworowej.
A wszystko to poparte badaniami klinicznymi, długoletnią praktyką z pacjentami oraz solidną dawką naukowej wiedzy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową? Kiedy wychodzi Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.05.2018. Nowa książka Nasha Winters, Jess Higgins Kelley z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 maja 2018, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie