sobota, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową

(2018)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową

Data premiery

piątek
25.05.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

"Zagłodzić raka" to rewolucyjna i odważna książka, która rzuca nowe światło na sposoby leczenia nowotworów. Daje także nadzieję wszystkim chorym i ich rodzinom.

Codziennie w samych Stanach Zjednoczonych na raka umiera prawie 1600 osób. Współczesne metody leczenia nowotworów, między innymi takie jak radioterapia i chemioterapia w wielu przypadkach zawodzą. Co więcej działają destrukcyjnie powodując szereg powikłań, a nawet przyczyniając się do nawrotu choroby.

Książka "Zagłodzić raka" przedstawia nowoczesne, nietoksyczne metody "zagłodzenia"komórek rakowych. Tylko 5-10 % nowotworów jest spowodowanych uszkodzeniem DNA. A co z resztą? 90-95% jest wynikiem niezdrowego odżywiania się i złego stylu życia. W skrócie – rak jest zaburzeniem metabolicznym. A to stwierdzenie pozwala na opracowanie zupełnie nowych metod jego leczenia, traktujących zdrowie człowieka jako całość. Chcąc skutecznie walczyć z rakiem, który odżywia się poprzez fermentację, musimy wprowadzić leczniczą dietę wysokotłuszczową oraz gruntownie zmienić styl życia.
Lektura "Zagłodzić raka" pozwoli ci:
ocenić zagrożenie nowotworem,
zadać właściwe pytania onkologowi,
rozpoznać źródła chorób nowotworowych,
poznać 10 charakterystycznych cech raka,
zrozumieć w jaki sposób zaburzenia metabolizmu wywołują nowotwory i jak przebiega metabolizm raka,
jak prowadzić detoksykację organizmu, redukować stany zapalne i stres aby eliminować fundamentalne przyczyny raka zamiast próbować zabić wszystkie komórki nowotworowe,
jak wspierać organizm aby uniknąć choroby nowotworowej.
A wszystko to poparte badaniami klinicznymi, długoletnią praktyką z pacjentami oraz solidną dawką naukowej wiedzy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową ma być wydana?

Książka Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową ma ukazać się 25 maja 2018 (premiera w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące komunikaty o premierze książki?

Aby dostawać doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę polecić książkę innym osobom. Jak tego dokonać?

Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę zamówić książkę?

Aby dowiedzieć się ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie można nabyć książkę?

Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową można znaleźć tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu poczytam bieżące komunikaty odnośnie książki?

W celu obejrzenia nowych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu można przypisać notę dla tego tytułu?

Aby to zrobić należy wyznaczyć należytą ocenę, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

W jaki sposób obliczono ocenę książki?

Premiera książki Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Autorem jest Nasha Winters, Jess Higgins Kelley. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo zajmuje się wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Galaktyka czuwa nad wydaniem książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie prezentowane są nieprecyzyjne dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową? Kiedy wychodzi Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.05.2018. Nowa książka Nasha Winters, Jess Higgins Kelley z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Nasha Winters, Jess Higgins Kelley - Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki z chorobą nowotworową data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 maja 2018, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie