czwartek, 6 maja

Oznaczenie treści
 

Monika Bittl - Kobiety nie kłamią i mają najwyżej 39 lat. Mentalny lifting dla początkujących

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Monika Bittl - Kobiety nie kłamią i mają najwyżej 39 lat. Mentalny lifting dla początkujących

Data premiery

środa
19.05.2021
12 dni, 4 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
227   353

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Życie zaczyna się po czterdziestce. Wcześniej to tylko research!
Czterdziestka to najlepszy wiek. Tak uważa Monika Bittl, autorka tego bestsellerowego poradnika, który pokochały kobiety. Największym skarbem przestaje być mężczyzna – cenniejszym okazuje się bagaż życiowych doświadczeń. Wiemy już, że jesteśmy piękne, nawet jeśli lustro czasem się z tym nie zgadza. Odkrywamy magiczne słowo "nie", zamiast powtarzać "proszę". Rośnie też liczba osób, które mogą nas pocałować w dupę.
Już nie oczekujemy podziękowań za "poświęcenie" dla rodziny, jesteśmy świadome, że najpierw musimy znaleźć czas dla siebie, by być dla bliskich tak naprawdę. Nie boksujemy się z życiem – znamy sprawdzone sztuczki vel kłamstewka, które może i mają krótkie nogi, no ale od czego są szpilki?
Piórka w życiowych skrzydłach czasami opadają, ale dzięki temu poradnikowi każda z nas będzie zadowoloną, asertywną, a przede wszystkim najszczęśliwszą wersją siebie.
So, don't worry, be forty! A w kolejnym wcieleniu zostań od razu czterdziestolatką!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Monika Bittl - Kobiety nie kłamią i mają najwyżej 39 lat. Mentalny lifting dla początkujących? Kiedy wychodzi Monika Bittl - Kobiety nie kłamią i mają najwyżej 39 lat. Mentalny lifting dla początkujących?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.05.2021. Nowa książka Monika Bittl z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Monika Bittl - Kobiety nie kłamią i mają najwyżej 39 lat. Mentalny lifting dla początkujących data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 maja 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie