niedziela, 26 maja

Oznaczenie treści
 

Molly Knox Ostertag - Zimowe przesilenie. Wiedźmag. Tom 3

(2024)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Molly Knox Ostertag - Zimowe przesilenie. Wiedźmag. Tom 3

Data premiery

środa
17.04.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
720   1476

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Trzeci tom trylogii o chłopcu, który zrobi wszystko, aby zawalczyć z ciemnością i udowodnić, że magia powinna pomagać i czynić dobro!Zbliża się zimowe przesilenie i jak co roku rodzina Astera czeka na Zimowy Festyn.Spotyka się wtedy w Crux na szczycie góry. To supermagiczne miejsce, w którym zbiegają się linie geomantyczne. Tam organizuje się i celebruje Jolrun, magiczny turniej. Chociaż Aster bardzo chciałby wziąć w nim udział, mama stanowczo mu to odradza. Jej zdaniem ludzie nie są gotowi na czarującego wiedźmaga.Chłopiec jednak, za namową przyjaciół, postanawia spróbować. Wierzy, że pokazanie innym swojej natury może pomóc zmiennokształtnym dziewczynom i chłopakom pragnącym czarować.Tymczasem Ariel, która trenuje magię w domu Astera, ma dziwny sen.Czy zdecyduje się sprawdzić, gdzie leżą granice jej mocy?Czy Aster będzie miał szansę udowodnić swojej rodzinie, że należy mu się korona z zaczarowanych kwiatów?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Molly Knox Ostertag - Zimowe przesilenie. Wiedźmag. Tom 3? Kiedy wychodzi Molly Knox Ostertag - Zimowe przesilenie. Wiedźmag. Tom 3?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.04.2024. Nowa książka Molly Knox Ostertag z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Molly Knox Ostertag - Zimowe przesilenie. Wiedźmag. Tom 3 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 kwietnia 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie