niedziela, 2 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Michał Walendowicz - Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej

(2023)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Michał Walendowicz - Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej

Data premiery

wtorek
28.02.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1087   2004

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Czy wiesz, jak brzmi największe finansowe kłamstwo?
Otóż największe finansowe kłamstwo brzmi tak: pieniądze szczęścia nie dają. To zdanie, choć powtarzane do znudzenia, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Liczne badania, prowadzone w różnych częściach świata, pokazują coś zupełnie przeciwnego: poziom życiowego szczęścia wiąże się bezpośrednio z zasobami finansowymi. Dlaczego zatem wciąż sięga się po wyświechtane hasło o niemożności połączenia życiowej satysfakcji z zamożnością? Być może ludzie powtarzają ten frazes dlatego, że wolność finansowa wymaga wysiłku? A może dlatego, że prowadząca do niej droga kojarzy im się z nieprzyjemnymi wyrzeczeniami?
Autor tej książki podszedł do tematu inaczej. Jako wykształcony ekonomista i pracownik międzynarodowej instytucji finansowej sam osiągnął upragniony stan finansowej wolności. Zrobił to mądrze, inwestując nadwyżki finansowe, budując własny zdywersyfikowany i odporny na trudne czasy portfel, przynoszący mu stałe miesięczne przychody, a także systematycznie pogłębiając swoją wiedzę finansową. Bez nadmiernych wyrzeczeń, za to z rozwagą i cierpliwością. Finansowa Podróż, która doprowadziła go do miejsca, w jakim znajduje się obecnie, sprawiła mu wiele radości. Tą radością, ale głównie wiedzą i doświadczeniem, pragnie podzielić się z Tobą, Czytelniku.
Dowiedz się, jaką rolę w Twojej Finansowej Podróży mogą odgrywać obligację, akcje, ETF-y, nieruchomości i złoto.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej będzie debiutowała?

Książka Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej ma być dostępna 28 lutego 2023 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować najnowsze doniesienia o premierze książki?

Aby otrzymywać wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę powiadomić o książce inne osoby. Jak tego dokonać?

Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę znaleźć książkę?

W celu poznania ceny książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej. W którym sklepie jest dostępny do zamówienia ten tytuł?

Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej można nabyć tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę znaleźć świeże materiały odnośnie książki Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej?

Bieżące materiały można przeglądać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu mogę zaproponować ocenę dla tego produktu?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy przyporządkować wartość od 1 do 5 i zaakceptować ją kliknięciem.

W jaki sposób skalkulowana została ocena?

Premiera książki Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Michał Walendowicz jest twórcą książki Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Który wydawca chce wydać tę książkę?

Książka zostanie wydana przez firmę Onepress. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Odnalazłem na tej stronie przekłamane informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Michał Walendowicz - Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej? Kiedy wychodzi Michał Walendowicz - Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej?
Data wydania książki zaplanowana została na 28.02.2023. Nowa książka Michał Walendowicz z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Michał Walendowicz - Finansowa Podróż. Wyrusz w drogę do spokoju, szczęścia i wolności osobistej data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 lutego 2023, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie