
Mia Garcia - The Resolutions(2019) | Młodzież |


Nowy Rok to idealny moment na nowy start. Tym razem Jess marzy jednak tylko o powrocie do przeszłości – górskich wycieczek, czteroosobowych imprez urodzinowych, niekończących się wiadomości na grupowym czacie... Jess, Lee, Ryan i Nora od dawna są prawie nierozłączni, a kiedy są razem, nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Ale gdy na horyzoncie zaczyna majaczyć moment zakończenia szkoły średniej, w nawale obowiązków przyjaciołom coraz trudniej jest znaleźć dla siebie czas. Aby na nowo ich zbliżyć, Jess namawia więc resztę do podjęcia wspólnego wyzwania. Przyjaciele przywracają tradycję podejmowania postanowień noworocznych – tym razem wprowadzając ją jednak w życie w bardziej ekscytującej formie. Zamiast wymyślać postanowienia dla siebie samych, każde z nich pozwala grupie zadecydować, jakie wyzwania powinni podjąć. Przed paczką miesiące pełne zwariowanych doświadczeń, które przeżyją, próbując zrealizować wyznaczone im cele: pocałować osobę, która jest dla nich nieodpowiednia, postawić stopy w oceanie, mówić "tak" wszystkim spontanicznym propozycjom... Jedno jest pewne – po roku podejmowania ryzyka, dokonywania odmieniających życie decyzji i przeżywania pierwszych miłości nic nie będzie już takie samo jak kiedyś.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka The Resolutions zadebiutuje 16 października 2019 (premiera w Polsce).
Aby śledzić najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki można sprawdzić tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
The Resolutions jest do dostania tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.
Aby poczytać bieżące komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby to zrobić należy nadać ocenę, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera książki The Resolutions nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Mia Garcia to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.
Wydawnictwo Ya! zaangażowane jest w wydanie książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.
Żeby zgłosić poprawkę należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
16 października 2019, środa
Komentarze