Max Kidruk - Kolonia. Nowe Mroczne Wieki. Tom 1(2025) | Fantastyka |
OPUS MAGNUM UKRAIŃSKIEGO PISARZA. 1000 STRON, NIESAMOWITA NARRACJA, DOGŁĘBNIE PRZEMYŚLANY, BARDZO PRAWDOPODONY ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI, CHARYZMATYCZNE POSTACI, INTRYGI, TAJEMNICE. UKRAIŃSKI BESTSELLER.
Kolonia to pierwszy tom serii Nowe Mroczne Wieki opowiadającej o świecie w XXII wieku. To historia o tym, że człowiek, mimo wszystkich osiągnięć cywilizacji, wcale się nie zmienia, a ani wydłużenie ludzkiego życia, ani nawet stanie się gatunkiem dwuplanetarnym, nie zapewnią ludzkości zbawienia.
Rok 2141.
Ludzkość na Ziemi nie otrząsnęła się jeszcze po klodis – największej pandemii od półwiecza – kiedy pojawia się nowy patogen, infekujący wyłącznie kobiety w ciąży. Immunolodzy starają się rozpoznać jego naturę oraz możliwe powiązanie z rejestrowanymi od jakiegoś czasu wyrzutami neutrin.
Tymczasem populacja kolonii marsjańskich przekroczyła sto tysięcy mieszkańców; aż jedna trzecia mieszkańców Czerwonej Planety urodziła się już na niej. Ale to nie oni zajmują najlepsze posady w zaawansowanej technologicznie gospodarce Marsa: przegrywają z ziemskimi superspecjalistami, zmuszani do ciężkiej, niemal niewolniczej harówki, wykonując fizyczną niewymagającą kwalifikacji pracę.
Cierpliwość osadników powoli się kończy, z roku na rok coraz bardziej pragną zmian. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że transformacja, o której marzą, może położyć kres istnieniu kolonii…
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Książka Kolonia. Nowe Mroczne Wieki. Tom 1 ukaże się 18 czerwca 2025 (premiera w Polsce).
Aby śledzić aktualne wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
Książkę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki poznasz tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Kolonia. Nowe Mroczne Wieki. Tom 1 jest do zamówienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Nowe informacje można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby tego dokonać należy zaznaczyć ocenę, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera książki Kolonia. Nowe Mroczne Wieki. Tom 1 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Max Kidruk to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.
Za wydanie książki odpowiedzialna jest firma Insignis. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.
Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
Komentarze