niedziela, 27 września

Oznaczenie treści
 

Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

(2020)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

Data premiery

piątek
24.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty w ymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej? Kiedy wychodzi Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.01.2020. Nowa książka Maureen St. Germain z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 stycznia 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie