piątek, 8 grudnia

Oznaczenie treści
 

Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

(2020)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

Data premiery

piątek
24.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty w ymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zadebiutuje książka Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?

Książka będzie dostępna 24 stycznia 2020 (data wydania w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę otrzymywać na bieżąco informacje o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę donieść o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę dostać książkę?

Żeby sprawdzić ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej. W którym sklepie jest dostępny do znalezienia ten produkt?

Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej można nabyć tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie mogę sprawdzić nowe doniesienia dotyczące książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?

Aby przeglądnąć najświeższe informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W którym miejscu mogę zaproponować notę dla tego tytułu?

Żeby ocenić książkę trzeba wybrać należytą wartość w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie przeliczona została ocena?

Premiera książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz napisał tę książkę?

Twórcą jest Maureen St. Germain. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Kto sprawuje nadzór nad wydaniem tej książki?

Wydawcą książki jest Studio Astropsychologii. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Znalazłem na tej stronie niewłaściwe informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej? Kiedy wychodzi Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.01.2020. Nowa książka Maureen St. Germain z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 stycznia 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie