poniedziałek, 30 listopada

Oznaczenie treści
 

Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

(2020)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

Data premiery

piątek
24.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty w ymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej zostanie wydana?

Książka Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej będzie debiutowała 24 stycznia 2020 (data premiery w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco najświeższe wieści dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać aktualne wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę polecić książkę innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można kupić książkę?

Cenę książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej można znaleźć na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej. Gdzie mogę zakupić ten tytuł?

Książka Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej jest do znalezienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie przeczytam świeże wieści dotyczące książki?

Świeże komunikaty można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób mogę wystawić notę dla tej książki?

Aby to zrobić należy przyporządkować właściwą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Na jakiej podstawie obliczana jest ocena książki?

Premiera książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Maureen St. Germain jest twórcą książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Które wydawnictwo planuje wydać tę książkę?

Książka została wydana przez Studio Astropsychologii. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Na tej stronie podane są niedobre informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej? Kiedy wychodzi Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.01.2020. Nowa książka Maureen St. Germain z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 stycznia 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie