sobota, 26 listopada

Oznaczenie treści
 

Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

(2020)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

Data premiery

piątek
24.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty w ymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy zapowiedziano premierę książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?

Książka ma być dostępna 24 stycznia 2020 (data premiery w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić raporty o premierze książki?

Aby śledzić aktualne informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę poinformować o książce znajomych. Jak mogę to zrobić?

Tytuł polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

Za ile mogę znaleźć książkę?

Żeby sprawdzić jaka jest cena książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej. Gdzie mogę znaleźć ten produkt?

Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej można zakupić tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.

W którym miejscu mogę obejrzeć świeże komunikaty dotyczące książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?

Bieżące raporty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

W jaki sposób można wystawić notę dla tego tytułu?

Żeby to zrobić trzeba przyporządkować właściwą ocenę, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jakim sposobem zliczana jest ocena?

Premiera książki Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz odpowiedzialny jest za tę książkę?

Maureen St. Germain to twórca tej książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo ma w planach wydanie tej książki?

Wydawnictwo Studio Astropsychologii odpowiada za wydanie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na stronie mylne dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej? Kiedy wychodzi Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.01.2020. Nowa książka Maureen St. Germain z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Maureen St. Germain - Piąty wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 stycznia 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie