środa, 3 czerwca

Oznaczenie treści
 

Marino Posadas - Tajniki C# i .NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury .NET

(2017)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Marino Posadas - Tajniki C# i .NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury .NET

Data premiery

czwartek
05.10.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Książka "Tajniki C# i . NET Framework" szczegółowo przedstawia zagadnienia związane z językiem C# 6. 0/7. 0 oraz platformą . NET 4. 6 pozwalając zrozumieć, jak działa ta platforma podczas wykonywania kodu i jak wykorzystać tę wiedzę do pisania wydajnych aplikacji. Pozwala w pełni spożytkować nową rewolucję w programowaniu . NET, w tym otwarty kod źródłowy platformy, możliwości wieloplatformowe i zmiany architektoniczne w CoreCLR.

Zaczniemy od omówienia, w jaki sposób CLR wykonuje kod oraz odkryjemy niszowe i zaawansowane aspekty programowania w języku C# - od delegatów i typów ogólnych aż do programowania asynchronicznego. Poznamy nowe formy deklarowania typów i przypisań, wywoływanie kodu źródłowego, składnię statycznych deklaracji using, automatyczne inicjowanie właściwości, inicjowanie słowników, operatory warunkowe dla wartości null i wiele innych zagadnień. Następnie odblokujemy prawdziwy potencjał platformy . NET. Dowiemy się, jak pisać aplikacje zgodne z OWASP, jak prawidłowo implementować wzorce projektowe w C# oraz jak stosować ogólne zasady SOLID i ich implementacje w kodzie C#. Zakończymy na wskazówkach pomagających maksymalnie wykorzystać język C# i platformę . NET. W ostatnim rozdziale książki omówimy też kwestie związane z platformą . NET Core 1. 1.

Dzięki tej książce można:

dokładnie zrozumieć podstawowe pojęcia języka C# od algorytmów sortujących do notacji dużego O,
poznać najnowsze zmiany w języku C# 6/7,
łączyć bazy danych SQL Server i NoSQL z platformą . NET,
zrozumieć zasady SOLID i najistotniejsze wzorce Gang of Four na praktycznych przykładach w języku C# 6. 0,
dowiedzieć się, jak bronić aplikacje w języku C# przed atakami,
korzystać z platformy Roslyn do kompilowania i manipulowania językami C# oraz Visual Basic . NET,
rozróżniać zapytania LINQ i związane z nimi wyrażenia Lambda, typy ogólne oraz delegaty,
zaprojektować od podstaw nową aplikację w . NET,
zrozumieć wewnętrzną strukturę podzespołu . NET,
poznać przydatne i zaawansowane funkcje związane z optymalizacją i programowaniem równoległym.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie premiera książki Tajniki C# i.NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury.NET?

Książka debiutować będzie 5 października 2017 (data premiery w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco aktualne wiadomości dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić najświeższe wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość polecenia książki znajomym?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką cenę należy uiścić za książkę?

Aby dowiedzieć się jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie mogę dostać książkę Tajniki C# i.NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury.NET?

Tajniki C# i.NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury.NET jest do dostania tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę zobaczyć bieżące wiadomości odnośnie książki?

Najnowsze wiadomości można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Chcę zaproponować notę. Gdzie mogę to zrobić?

Aby to zrobić trzeba wybrać konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą przeliczana jest ocena?

Premiera książki Tajniki C# i.NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury.NET nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz odpowiedzialny jest za tę książkę?

Marino Posadas to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Kto zamierza wydać tę książkę?

Książka została wydana przez firmę APN Promise. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na stronie zaprezentowane są niepoprawne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marino Posadas - Tajniki C# i .NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury .NET? Kiedy wychodzi Marino Posadas - Tajniki C# i .NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury .NET?
Data wydania książki zaplanowana została na 05.10.2017. Nowa książka Marino Posadas z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marino Posadas - Tajniki C# i .NET Framework. Wydajne aplikacje dzięki zaawansowanym funkcjom języka C# i architektury .NET data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 5 października 2017, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie