
Magdalena Kordel - Schody do lata. Przystań śpiących wiatrów. Tom 2(2024) | Powieść |


Nowa książka Magdaleny Kordel, autorki bestsellerowych powieści obyczajowych.
Drugi tom ciepłej i dającej nadzieję serii „Przystań Śpiących Wiatrów”.
Melania nie może dłużej udawać, że wszystko jest w porządku. Choć tłumaczy narzeczonego na wiele sposobów, staje się jasne, że Mel doświadcza przemocy psychicznej. Na szczęście nie jest sama. Na pomoc rusza ekipa ratunkowa złożona z sióstr i brata. Przecież rodzeństwo zna siebie nawzajem jak nikt inny i zawsze stoi za sobą murem!
W ich misję wtajemniczony zostaje również Wiktor, ekscentryczny właściciel dworku w Kotkowie. I to on, a właściwie pewien duch z przeszłości, może zrobić dla Meli najwięcej. Tak powstaje plan idealny, którego główne punkty wiodą nie tylko przez urokliwe Kotkowo, ale i czarowne miejsca w Bieszczadach, pełne zadziwiających historii.
„Schody do lata”, drugi tom przepięknej sagi „Przystań Śpiących Wiatrów”, to emocjonująca powieść, z której biją ciepło oraz zachęta do celebracji codziennych „małych cudów”. Magdalena Kordel znów rozbudzi w czytelniczkach inspirację do życia oraz nadzieję, że zawsze warto próbować. A to wszystko w nastrojowej bieszczadzkiej scenerii.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka Schody do lata. Przystań śpiących wiatrów. Tom 2 wydana zostanie 28 lutego 2024 (premiera w Polsce).
Aby śledzić bieżące wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
O książce można powiedzieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby sprawdzić ile trzeba odłożyć na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka Schody do lata. Przystań śpiących wiatrów. Tom 2 jest do kupienia tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".
W celu poczytania świeżych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby tego dokonać trzeba wyznaczyć właściwą ocenę, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Schody do lata. Przystań śpiących wiatrów. Tom 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Magdalena Kordel to autor tej książki. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".
Książka ma być wydana przez WAB. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.
Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
28 lutego 2024, środa
Komentarze