poniedziałek, 17 stycznia

Oznaczenie treści
 

Luc Parthoens, Thierry Culliford - Smerfiki. Smerfy

(2021)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Luc Parthoens, Thierry Culliford - Smerfiki. Smerfy

Data premiery

poniedziałek
29.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
978   2239

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Smerfy przygotowują się do uroczystego koncertu. Orkiestra ćwiczy tak zawzięcie, że od hałasu tłucze się jedyna klepsydra Papy Smerfa. Przywódca wioski wysyła Złośnika, Nata i Gapika do zamku Ojca Czasu po nową klepsydrę. Tak zaczynają się kłopoty trzech psotnych przyjaciół, których od tej pory wszyscy będą nazywać Smerfikami. A że trzej bohaterowie mają dobre serce, postanawiają pomóc cierpiącej na samotność Smerfetce, przez co znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie. Później zaś w osadzie pojawi najnowszy wynalazek Pracusia – niezwykły Smerf Robot! Tom zawiera dwa opowiadania.
Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Jego komiksy zostały zaadaptowane na potrzeby filmów o przygodach niebieskich skrzatów. Obecnie autorami nowych opowieści o Smerfach są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Luc Parthoens, Thierry Culliford - Smerfiki. Smerfy? Kiedy wychodzi Luc Parthoens, Thierry Culliford - Smerfiki. Smerfy?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.11.2021. Nowa książka Luc Parthoens, Thierry Culliford z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Luc Parthoens, Thierry Culliford - Smerfiki. Smerfy data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 listopada 2021, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie