piątek, 24 maja

Oznaczenie treści
 

Lewis Hancox - Witajcie w St. Hell. Moje transpłciowe dorastanie

(2024)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Lewis Hancox - Witajcie w St. Hell. Moje transpłciowe dorastanie

Data premiery

środa
24.04.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
765   1592

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

„Buntownicza i śmiała historia odkrywania swojej transpłciowej tożsamości”.Alice Oseman, autorka bestsellerowego „Heartstoppera”Lewis ma coś do przekazania swojemu młodszemu ja… Lois.On wie, że ona nienawidzi własnego ciała.On wie, że ona nie jest pewna, czy pociągają ją chłopcy, czy dziewczyny.On wie, że ona to tak naprawdę on i że w końcu zda sobie z tego sprawę.Ale to będzie trudna droga do wyrażenia własnej tożsamości w czasach, gdy świadomość na temat transpłciowości była bardzo niska.Lewis próbuje to opowiedzieć, chociaż Lois jeszcze go nie słyszy.Powieść graficzna, a zarazem pamiętnik autora, ilustratora i filmowca Lewisa Hancoxa, który przejmująco szczerze, ale też z autoironicznym humorem, dzieli się wspomnieniami z dorastania zagubionego transpłciowego nastolatka.Książka zawiera posłowie z praktycznymi wskazówkami dla osób transpłciowych w Polsce.Lewis Hancox jest transpłciowym in­fluencerem, filmowcem i ilustratorem z Wielkiej Brytanii. W 2011 roku brał udział w serialu dokumentalnym Channel 4 „Moje transpłciowe lato”. Później on i Fox Fisher, aktywiszcze na rzecz środowiska transpłciowego, stworzyli rozwijany do dziś projekt „My Genderation” dotyczą­cy życia i doświadczeń osób transpłcio­wych. Wielu z internetowych follower­sów Lewisa nie zna jego przeszłości. Lubią jego poczucie humoru. Lewis od dziecka kochał rysowanie. Dostarczanie ludziom rozrywki i edukowanie ich mimochodem to istotna część jego działal­ności. Znajdź go na Instagramie i TikToku (@Lewishancoxfilms).Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Lewis Hancox - Witajcie w St. Hell. Moje transpłciowe dorastanie? Kiedy wychodzi Lewis Hancox - Witajcie w St. Hell. Moje transpłciowe dorastanie?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.04.2024. Nowa książka Lewis Hancox z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Lewis Hancox - Witajcie w St. Hell. Moje transpłciowe dorastanie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 kwietnia 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie