niedziela, 16 lutego

Oznaczenie treści
 

Leszek Kołakowski - 13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych oraz inne bajki

(2015)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Leszek Kołakowski - 13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych oraz inne bajki

Data premiery

środa
28.01.2015
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Leszek Kołakowski tworząc bajki pozostawił czytelnikom wyśmienity prezent: możliwość zbliżenia się do świata filozofii poprzez literackie opowieści. Każda z przedstawionych tu historii fascynuje szeregiem możliwych interpretacji. Lektura tych błyskotliwych filozoficznych opowiastek to zarówno literacka, jak i intelektualna przyjemność.

"Pewien mieszkaniec Lailonii nazwiskiem IbiUru donosił nam, że dowiedział się, iż interesujemy się Lailonią, i wobec tego przesyła nam zbiorek najmniejszych opowiadań starych i nowych, które są znane w tym kraju. (... ) Nasz korespondent zapomniał niestety napisać, gdzie leży Lailonia, i nie podał bliższego adresu, a więc nie mogliśmy mu odpisać. Wzięliśmy tylko ów zbiorek opowiadań i chcemy go wszystkim pokazać, aby wszyscy mogli się dowiedzieć chociaż troszeczkę o Lailonii, kraju, którego nie udało się nam znaleźć na mapie".Komentarze (1)

Zdjęcie
~Laila
2015-02-08 20:36

Nowe, przepiękne, poszerzone wydanie bajek Kołakowskiego, które przeszły już do klasyki, choć absolutnie nie spełniają kryteriów klasycznej bajki - są pełne absurdalnych sytuacji i nietypowych postaci, które odzwierciedlają przywary naszego świata. Gorąco polecam!

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Leszek Kołakowski - 13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych oraz inne bajki? Kiedy wychodzi Leszek Kołakowski - 13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych oraz inne bajki?
Data wydania książki zaplanowana została na 28.01.2015. Nowa książka Leszek Kołakowski z 2015 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2015 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Leszek Kołakowski - 13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych oraz inne bajki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 stycznia 2015, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie