środa, 24 lipca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

KSIĄŻKI


Filtrowanie:
Od:
Lipiec 2024
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
53   128
Gdy Lark, jedyna kobieta w firmie zajmującej się oprogramowaniem, dostaje duży projekt dla ważnego klienta, czuje, że to przełomowy krok w jej karierze. Ale wymarzony scenariusz zamienia się w koszmar, gdy podczas prezentacji przypadkowo wyświetla na ekranie skandaliczne (i całkowicie niechciane) prywatne zdjęcie ze swojego telefonu. Zanim zdąży dojść do siebie, jej współpracownicy wkraczają do akcji i kradną jej projekt, pozostawiając Lark bez pracy i środków do życia.

Kiedy przyjaciółka sugeruje jej pracę polegającą na sekstingu, Lark nie jest do tego przekonana. Jest osobą o otwartym...

Gatunek:
Ranking:
57   134
Obdarowany światłem, uwięziony w ciemności. Pora, aby Pan poznał największy z sekretów wyspy.

Winnie nigdy nie wierzyła w bajki. Nawet kiedy sama stała się częścią mitu, postanowiła czerpać z życia pełnymi garściami. Bo czy mogłoby być piękniej? Zyskała moc i władzę, jakich nigdy sobie nie wyobrażała – nie tylko nad magiczną krainą, w której przyszło jej teraz żyć, ale i nad czterema niezwykłymi mężczyznami, którzy gotowi byli na jedno słowo paść przed nią na kolana. Nigdy nie oglądała się wstecz.

Teraz została uwikłana w wojnę, przed którą nie może uciec....

Gatunek:
Ranking:
97   201
Morgan i Bella były najlepszymi przyjaciółkami, dopóki w szkole nie pojawiła się nowa dziewczynka, Anissa. To właśnie ona pokazała Morgan w internecie stronę z creepypastami – krótkimi opowiadaniami, które miały napędzić czytającemu stracha. Przeczytały tam o Slendermanie: niebezpiecznym prześladowcy i zabójcy polującym na dzieci. Obsesja Morgan i Anissy na punkcie wymyślonej postaci stała się tak silna, że dziewczynki pragnęły zostać jego posłanniczkami. Aby to zrobić, postanowiły zamordować Bellę. Miały dwanaście lat, gdy wymierzyły koleżance dziewiętnaście ciosów...

Gatunek:
Autor:
Ranking:
119   235
Czy w świecie pełnym brutalności znajdzie się miejsce na miłość?

Dante Maroni, spadkobierca Tenebrae, to cichy buntownik lubiący pozostawać w cieniu. Swoją bezwzględność nauczył się ukrywać pod urokiem osobistym, a miłość do jednej kobiety pod milczeniem. Infiltrując Syndykat odpowiedzialny za zaginięcia dzieci, Dante odkrywa wstrząsające informacje, które zmuszają go do włączenia się do śmiertelnie niebezpiecznej gry.

Amara, córka gospodyni rodziny Maroni, jest zakochana w Dantem, odkąd pamięta. Porwana i torturowana w wieku piętnastu lat, straciła część siebie, dawne życie...

Gatunek:
Ranking:
210   396
Kontynuacja historii bohaterów powieści It'll Always Be You.Po pięciu latach mieszkania w Lewiston Lilianna wraz z braćmi postanawiają wrócić do Seattle. Dziewczyna nie planuje zostać tam na stałe. Chce załatwić kilka spraw i ulotnić się z tego miasta równie szybko, jak tam przyjechała. Seattle kojarzy jej się z wydarzeniami, które chce wymazać z pamięci, i ludźmi, o których chciałaby zapomnieć. Na miejscu jednak szybko wychodzi na jaw, że wyjazd stąd nie okaże się wcale taki łatwy. Dziewczyna zapomniała, że z tym miastem wiążą się nie tylko złe, ale także dobre...

Gatunek:
Ranking:
246   458
Czas na finał! Czy ich uczucie pokona ostatnią przeszkodę?

Adrianna i Kova pozwolili, by namiętność przejęła nad nimi władzę. Każda rana, którą zadał im los, stała się blizną przypominającą o bolesnych doświadczeniach. Teraz, gdy ojciec Adrianny poznał ich sekret, wiedzą, że będą musieli zapłacić za swoje czyny.

Rozdarta między uczuciem a pasją Adrianna jest zmuszona samotnie stawić czoła najpoważniejszemu wyzwaniu w swojej gimnastycznej karierze. Udręczony Kova, który zrobiłby dla niej wszystko, nie ma innego wyboru, jak tylko odejść.

...

Gatunek:
Ranking:
749   1573
Ginger po trudnych doświadczeniach w wielu rodzinach zastępczych w końcu trafia do domu Hallów – starszego małżeństwa, które z poświęceniem stara się zapewnić dzieciom pozostającym pod ich opieką szczęśliwe i bezpieczne życie. Dziewczyna już dawno przestała myśleć o biologicznej rodzinie. Zmienia się to, kiedy w dniu swoich dziewiętnastych urodzin znajduje list od matki. Postanawia odszukać kobietę, dlatego decyduje się opuścić bezpieczną przystań i wyruszyć w podróż. Ginger od razu napotyka na swojej drodze całą masę problemów, jednak przypadkowo spotkani bracia...

Gatunek:
Ranking:
49   123
Czy ryby myślą? Czy potrafią rozpoznać człowieka, który przygląda im się znad powierzchni wody? Czy używają narzędzi? Jonathan Balcombe odpowiada na te i wiele innych pytań, obala przy tym różne mity na temat ryb. Zabiera nas w podróż po krainie mórz, rzek i jezior, zadając kłam naszym wyobrażeniom o rybach, które jakoby nie czują, nie myślą, a jedynie łypią oczami. Przedstawia je jako istoty czujące, świadome, towarzyskie, a niekiedy wręcz zdolne do snucia intryg – istoty pod wieloma względami podobne do nas.

Książka "Co wie ryba" przywołuje najnowsze odkrycia...

Gatunek:
Ranking:
59   136
Wielowątkowa, świetnie napisana, boleśnie realistyczna powieść o zaginionych dzieciach – i skutkach, jakie ich zniknięcia wywołują w życiu najbliższych.
Dotyka spraw dramatycznych w delikatny, ale wyrazisty sposób.

Lena od dwudziestu lat poszukuje swojej małej siostrzyczki Sary.
Agnieszka mieszka w Paryżu, ale jest Polką, po latach podejrzewa, że kiedyś mogła zostać porwana.
Monika ucieka z rąk psychopaty.
...

Gatunek:
Autor:
Ranking:
131   250
Royal Elite Epilogue to tom zamykający serię „Royal Elite”. Epilog pozwoli czytelnikom dowiedzieć się, co działo się dalej w życiu wszystkich pięciu par poznanych w serii: Leviego i Astrid, Aidena i Elsy, Xandera i Kimberly, Ronana i Teal oraz Cole’a i Silver.To okazja, by zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w nowych rolach. Autorka przygotowała kilka niesamowitych niespodzianek.Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.                     
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Gatunek:
Ranking:
728   1506
Najsłynniejsza książka o zarządzaniu!
„Jeżeli chcesz przeczytać tylko jedną książkę o zarządzaniu - powtarza swoim ludziom prezes jednego z największych banków świata - to przeczytaj Praktykę zarządzania”.

Książka Praktyka zarządzania to pierwsze spojrzenie na sztukę zarządzania oraz przedsiębiorstwo jako na całość. To pierwszy opis zarządzania jako oddzielnej funkcji i specyficznej pracy oraz roli menedżera jako przedmiotu odrębnej od innych odpowiedzialności. Pokazuje przedsiębiorstwo w trzech wymiarach:


...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Majka, młoda właścicielka dobrze prosperującej firmy cateringowej w Katowicach, jest zapracowana, ale szczęśliwa, bo wkrótce ma wyjść za mąż. Jednak kobieta przyłapuje narzeczonego in flagranti z… innym mężczyzną.

Wesela nie będzie! 

Za to na horyzoncie pojawia się Warszawa. Na zaproszenie kuzynki, bizneswomen zajmującej się nieruchomościami, Maja zostawia denerwujących rodziców i złośliwą babcię, którzy zatruwają jej życie, obarczając winą za rozpad związku, i wyrusza do stolicy. Iwona zamierza wyleczyć Maję z traumatycznych wspomnień, umawiając ją każdego dnia...

Gatunek:
Ranking:
128   246
Mia Marrow nie szuka swojego miejsca na ziemi. Znalazła je w Malibu na Zuma Beach, gdzie z grupą przyjaciół otworzyła szkołę surferską. Nocami z kolei jest DJką. Śpi w starym, odrestaurowanym przez tatę samochodzie, by być jeszcze bliżej nieba.Nie goni za pieniędzmi, choć nie ma ich zbyt wiele. Słucha głosu serca, wyznając zasadę, że trzeba wykorzystywać to, co los nam podtyka pod nos. Do szczęścia brakuje jej tylko jednego - miłości. I to takiej w każdym tego słowa znaczeniu, ponieważ przez ostatnie lata nie miała łatwego życia. Samotność momentami uwiera, odbierając...

30.07.2024

Gatunek:
Ranking:
242   453
Ojciec Davida Strorma nie może ścierpieć nadnaturalnie wielkich koni Angusa Mortona, które nazywa bluźnierstwem przeciwko naturze. Nie zdaje sobie sprawy, że jego własny syn, jego kuzynka Rosalind oraz ich przyjaciele mają niewidoczną aberrację, która określa ich jako mutantów. Jednak w miarę jak David i Rosalind dorastają, coraz trudniej jest ją ukrywać przed starszymi wioski. Wkrótce stają przed wyborem: czekać, aż zostaną zdemaskowani i zabici, lub uciec na przerażające, dzikie Pustkowia…

"Poczwarki" to postapokaliptyczna opowieść o mutacjach genetycznych w zrujnowanym...

30.07.2024

Gatunek:
Ranking:
614   1259
„Plebania” to opowieść o polskich księżach, jakiej jeszcze nie było. Każde z jej zdań napisało życie – toczące się na plebaniach, w wikarówkach, klasztorach i pałacach biskupich. Gejowskie party z narkotykami, urlopy fundowane młodym kochankom, pijackie burdy oraz hulanki za pieniądze z wdowiego grosza to zaledwie przykłady ukazujące brud, w którym nurza się kler. Artur Nowak snuje opowieść o szkodach, jakie kapłaństwo czyni tym, których powszechnie uważamy za powołanych przez samego Boga, oraz ich partnerom, partnerkom i dzieciom.

Represjonowaną seksualność zawsze...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery książek"?
Na kiedy zaplanowana jest premiera nowych książek znanych autorów? W tej kategorii zawarte są informacje o tym, kiedy dostępne będą najnowsze dzieła literackie i publikacje oraz jaka jest obowiązująca data premiery nowych książek pisarzy z Polski i ze świata. Znaleźć tutaj można także fragmenty utworów, a także obrazki i okładki ze zbliżających się bestsellerów oraz nowych premier książkowych. Na stronach serwisu przedstawiamy między innymi nowości z wymienionych gatunków: premiery książek dla młodzieży, fantastyka, romanse, powieści, horror i thriller, sensacja i kryminał, a także poradniki, publicystyka oraz podróże. Zamieszczamy też świeże informacje literackie, a także wiadomości o wydawnictwach typu audiobook na płytach CD. Premiery książek 2024 mają ciągle uaktualniane daty wydania w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Powieść
Sensacja i Kryminał
Horror i Thriller
Fantastyka
Informatyka
Biografie
Biznes i Marketing
Dla dzieci
Dla młodzieży
Historia
Literatura Faktu
Nauka
Podróże
Poradniki
Publicystyka
Romanse
Sztuka
Audiobook
Czasopisma
Komiksy
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail