wtorek, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe

(2024)
Biznes

Obserwuj premierę
Ocena:


Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe

Data premiery

wtorek
19.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1015   2123

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Poznaj najważniejsze zasady obowiązujące na giełdzie.Świat, a zatem także otoczenie rynkowe, w którym funkcjonują giełdy, zmienia się nieustannie. W XVII wieku europejskie spółki giełdowe zarabiały głównie na handlu cukrem i kawą, które docierały na Stary Kontynent z Ameryki. Na XIX-wiecznej giełdzie w USA królowały spółki kolejowe. Aktualnie warszawska Giełda Papierów Wartościowych umożliwia między innymi inwestowanie w firmy produkujące gry komputerowe i rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji. Czasy się zmieniają, jednak najważniejsze reguły rynku giełdowego pozostają stałe. I właśnie o nich opowiada ta książka.Poradnik jest przeznaczony dla osób początkujących, które zastanawiają się nad zainwestowaniem środków w papiery wartościowe. Można to zrobić za pośrednictwem rozmaitych instrumentów finansowych - autor omawia je wszystkie, a przy tym przedstawia szanse i zagrożenia, jakie wiążą się z poszczególnymi wyborami. Jeśli chcesz zrozumieć, jak działa giełda i od czego zależą wzrosty i spadki notowań spółek, a także poznać najważniejsze terminy, jakimi posługują się bywalcy rynków finansowych, i tajemnice skutecznych inwestorów ten podręcznik będzie dla Ciebie idealny.
 • Indeksy giełdowe

 • Obligacje

 • Akcje

 • Instrumenty pochodne

 • ETF-y

 • Kontrakty terminowe

 • Opcje

 • Produkty strukturyzowane

 • Analiza wykresów

 • Ryzyko i dywersyfikacja

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe? Kiedy wychodzi Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.03.2024. Nowa książka Krzysztof Kochan z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe data premiery

Wszystkie daty wydania:
 • Flaga Polska 19 marca 2024, wtorek
  (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie