wtorek, 16 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe

(2024)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe

Data premiery

wtorek
19.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
824   1600

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Poznaj najważniejsze zasady obowiązujące na giełdzie.Świat, a zatem także otoczenie rynkowe, w którym funkcjonują giełdy, zmienia się nieustannie. W XVII wieku europejskie spółki giełdowe zarabiały głównie na handlu cukrem i kawą, które docierały na Stary Kontynent z Ameryki. Na XIX-wiecznej giełdzie w USA królowały spółki kolejowe. Aktualnie warszawska Giełda Papierów Wartościowych umożliwia między innymi inwestowanie w firmy produkujące gry komputerowe i rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji. Czasy się zmieniają, jednak najważniejsze reguły rynku giełdowego pozostają stałe. I właśnie o nich opowiada ta książka.Poradnik jest przeznaczony dla osób początkujących, które zastanawiają się nad zainwestowaniem środków w papiery wartościowe. Można to zrobić za pośrednictwem rozmaitych instrumentów finansowych - autor omawia je wszystkie, a przy tym przedstawia szanse i zagrożenia, jakie wiążą się z poszczególnymi wyborami. Jeśli chcesz zrozumieć, jak działa giełda i od czego zależą wzrosty i spadki notowań spółek, a także poznać najważniejsze terminy, jakimi posługują się bywalcy rynków finansowych, i tajemnice skutecznych inwestorów ten podręcznik będzie dla Ciebie idealny.
 • Indeksy giełdowe

 • Obligacje

 • Akcje

 • Instrumenty pochodne

 • ETF-y

 • Kontrakty terminowe

 • Opcje

 • Produkty strukturyzowane

 • Analiza wykresów

 • Ryzyko i dywersyfikacja

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest premiera książki Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe?

Książkę będzie można przeczytać 19 marca 2024 (premiera w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę otrzymywać na bieżąco najświeższe doniesienia dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najnowsze raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość polecenia książki innym osobom?

Książkę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jak duży wydatek stanowi książka?

W celu sprawdzenia ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym sklepie jest do znalezienia książka Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe?

Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe można dostać tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę poczytać najnowsze informacje odnośnie książki Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe?

Świeże informacje można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Chcę zaproponować notę. W jaki sposób mogę tego dokonać?

Żeby ocenić książkę trzeba nadać należytą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie wyliczana jest ocena książki?

Premiera książki Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Krzysztof Kochan to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Lista innych wydawnictw książkowych tego autora dostępna jest utaj.

Jaka firma jest wydawcą tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiedzialna jest firma Onepress. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Na tej stronie wypisane są nieprawdziwe informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe? Kiedy wychodzi Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.03.2024. Nowa książka Krzysztof Kochan z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Krzysztof Kochan - Giełda. Poznaj podstawy i zacznij inwestować w papiery wartościowe data premiery

Wszystkie daty wydania:
 • Flaga Polska 19 marca 2024, wtorek
  (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie