wtorek, 13 listopada

Oznaczenie treści
 

Konrad Lorenz - I tak człowiek trafił na psa

(2013)
Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Konrad Lorenz - I tak człowiek trafił na psa

Data premiery

środa
20.11.2013
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Badacz i popularyzator wiedzy o zwierzętach, laureat Nagrody Nobla w 1973 r. Konrad Lorenz w swoich esejach opowiada przypuszczalną historię udomowienia psa, przedstawia jego fizjologię i psychikę, daje też mnóstwo wskazań natury praktycznej, jak postępować z tymi zwierzętami. Informacje te występują jakby na marginesie, treścią książki są bowiem przede wszystkim żywe, barwne, dowcipne, czasem wesołe, a czasem smutne historyjki o psach. Z książki bije miłość do zwierząt i ich rozumienie. Książka wartościowa, należy jedynie wziąć poprawkę, że współczesne badania DNA skorygowały pogląd Lorenza, że pies pochodzi od szakala złocistego. Klasyczna książka, którą każdy etolog i psi specjalista musi przeczytać - Konrad Lorenz jest ojcem współczesnej etologii. Dzięki formie lekkich esejów z przyjemnością przeczyta ją również każdy właściciel psa oraz starsze dzieci, które książka powinna nauczyć empatii do psów i innych zwierząt.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Konrad Lorenz - I tak człowiek trafił na psa? Kiedy wychodzi Konrad Lorenz - I tak człowiek trafił na psa?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.11.2013. Nowa książka Konrad Lorenz z 2013 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Konrad Lorenz - I tak człowiek trafił na psa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 listopada 2013, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie