piątek, 3 grudnia

Oznaczenie treści
 

Kat Howard, Tom Fowler - Dobór składu. Księgi Magii. Tom 1

(2020)
Komiksy

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Kat Howard, Tom Fowler - Dobór składu. Księgi Magii. Tom 1

Data premiery

czwartek
12.11.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Początek "Ksiąg Magii", jednej z kilku nowych serii, które rozgrywają się w stworzonym przez słynnego Neila Gaimana uniwersum Sandmana.
Timothy Hunter dowiedział się, że jego przeznaczeniem jest zostać największym magiem świata. Chłopak bardzo tego pragnie, ale na co dzień musi się borykać z problemami zwykłego nastolatka: agresją szkolnego prześladowcy, własną nieporadnością w sprawach sercowych czy depresją ojca – a na te kłopoty magia nie pomoże.
Tymczasem nadprzyrodzone moce wzięły Tima na cel i zrobią wszystko, aby młody mag nie zburzył istniejącej równowagi sił. Chłopak, aby przeżyć i wypełnić przeznaczenie, będzie musiał nauczyć się kontrolować swoje rozkwitające zdolności i ustalić, komu może zaufać, a kto chce go zabić. Jego podróż ku prawdzie zaczyna się od poznania nowej nauczycielki, pani Rose, po czym poprowadzi go z przedmieść Londynu wprost do serca Śnienia.
Autorką scenariusza komiksu jest młoda, lecz już kilkakrotnie nagradzana scenarzystka Kat Howard ("Roses and Rot", "An Unkindness of Magicians"), a rysunki wykonał znany artysta Tom Fowler ("Doom Patrol").
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Kat Howard, Tom Fowler - Dobór składu. Księgi Magii. Tom 1? Kiedy wychodzi Kat Howard, Tom Fowler - Dobór składu. Księgi Magii. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.11.2020. Nowa książka Kat Howard, Tom Fowler z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Kat Howard, Tom Fowler - Dobór składu. Księgi Magii. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 listopada 2020, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie