wtorek, 1 grudnia

Oznaczenie treści
 

Kasia Sawko - Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących

(2019)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Kasia Sawko - Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących

Data premiery

środa
13.03.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka" to praktyczny poradnik, dzięki któremu nauczymy się podstaw pracy z drewnem. Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza – teoretyczna wprowadza nas w tajniki sztuki. Dowiemy się z niej o niezbędnych narzędziach, wyborze odpowiedniego mebla do wykonania i poznamy podstawy warsztatu. Druga – praktyczna to ponad dwadzieścia instrukcji krok po kroku. Wśród przedmiotów poddanych renowacji znajduje się banalnie prosta deska do krojenia, nieco trudniejszy taboret czy wymagający znacznie więcej pracy słynny fotel 366 Chierowskiego. Bohaterami kolejnych instrukcji są członkowie warsztatów stolarskich, które od kilku lat z powodzeniem prowadzi autorka publikacji – Katarzyna Sawko. "Wióry lecą" to świetna lektura dla osób, które chcą zacząć przygodę z drewnem w domowym zaciszu.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Kasia Sawko - Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących? Kiedy wychodzi Kasia Sawko - Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.03.2019. Nowa książka Kasia Sawko z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Kasia Sawko - Wióry lecą. Renowacja mebli i tapicerka dla początkujących data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 marca 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie