sobota, 6 marca

Oznaczenie treści
 

Karol Wojtyła - Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2

(2020)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Karol Wojtyła - Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2

Data premiery

środa
25.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Literacki dziennik Karola Wojtyły.
Literatura, teatr – te dziedziny twórczości były bliskie Wojtyle od czasów wadowickiego gimnazjum. Zbiór ten, zawierający tak wiele bardzo osobistych tekstów, to okazja do prywatnego spotkania z wielkim polskim świętym, swego rodzaju literacki dziennik młodego Karola Wojtyły. Jego twórczość to bezcenne dziedzictwo kultury. Część tych tekstów jest nieznana czytelnikom, do tej pory niepublikowana.
Tom drugi dzieł literackich Karola Wojtyły obejmuje utwory, które powstały po roku 1946. Za datę początkową drugiego tomu przyjmujemy moment przyjęcia przez Karola Wojtyłę święceń kapłańskich.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy debiutowała będzie książka Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2?

Książka Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2 będzie debiutować 25 marca 2020 (data premiery w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

W jaki sposób mogę obserwować raporty o premierze?

Aby śledzić bieżące wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o książce znajomym. Jak mogę to zrobić?

Premierę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można nabyć książkę?

Aby dowiedzieć się ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2. W którym miejscu można dostać ten produkt?

Książka Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2 jest do kupienia tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.

Gdzie mogę zobaczyć bieżące materiały odnośnie książki?

W celu sprawdzenia świeżych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można wystawić notę dla tej książki?

Aby to zrobić trzeba nadać odpowiednią ocenę, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Na jakiej podstawie obliczona została nota książki?

Premiera książki Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Twórcą jest Karol Wojtyła. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Która firma dogląda wydania tej książki?

Książka została wydana przez firmę Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Zaobserwowałem na tej stronie pomylone informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Karol Wojtyła - Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2? Kiedy wychodzi Karol Wojtyła - Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.03.2020. Nowa książka Karol Wojtyła z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Karol Wojtyła - Poezje dojrzałe (1947-2002). Dzieła literackie i teatralne. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 marca 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie