wtorek, 31 stycznia

Oznaczenie treści
 

Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska - Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków

(2023)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska - Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków

Data premiery

piątek
20.01.2023
11 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
672   1299

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

"Trudno zmieniać świat w pojedynkę, ale na pewno warto się jednoczyć i nie przestawać walczyć o sprawiedliwość. "
Co nam robi kredyt?
Czy wiesz, jakie są prawdziwe koszty społeczne tzw. kredytu frankowego?
Czy zdajesz sobie sprawę, że dług, z którym żyjesz, zmienia Twoje codzienne zachowania i pogarsza Twoje zdrowie?
Czy wiesz, że kredyt wpływa też nieodwracalnie na życie Twoich najbliższych?
Związek między kondycją finansową Frankowiczów a ich zdrowiem psychicznym jest ścisły. Chroniczne i rosnące zadłużenie wpływa negatywnie na umiejętność podejmowania rozsądnych decyzji i na stabilność psychiczną, dlatego kredyt tak naprawdę ma ogromny wpływ na to, jakimi osobami jesteśmy. Toksyczny kredyt łączy się z niższą samooceną, gorszym stanem zdrowia, wzrostem odczuwanego stresu, a nawet wyższym poziomem objawów łączonych z depresją. Wobec tego faktem jest, że obciążenie kredytem frankowym oddziałuje negatywnie na zdrowie, samopoczucie i codzienne funkcjonowanie.
O czym jest ta książka? 10 różnych opowieści, 10 bohaterów i ich życiowych dróg, które krzyżują się w polskich sądach. Każdy z rozmówców podjął odważną decyzję, żeby zawalczyć o swoje prawo – i wygrał. Niech te opowieści i walka Frankowiczów o podmiotowość oraz samostanowienie będą inspiracją do zmian, dodadzą poszkodowanym odwagi i pokażą, że pozwanie banku to słuszna decyzja.
W książce publikujemy pierwszy w polsce raport z badań skutków społecznych obciążenia kredytowego frankowiczów. Po wyroku zaczyna się życie bez kredytu, łatwiejsze od strony ekonomicznej, ale choroby nie mijają, związki się nagle nie naprawiają, a niektórych decyzji podyktowanych ekonomią nie można już po prostu cofnąć. Życie z kredytem pozostawiło ogromne piętno na kilkuset tysiącach ludzi, na ich kondycji psychicznej i na zdrowiu ich bliskich. Wyrok nie cofnie czasu.
Książka ujawnia, jak toksyczne produkty bankowe zniszczyły życie całemu pokoleniu Polaków, i udowadnia upadek moralny sektora bankowego w Polsce.
"Najważniejszym celem będzie dla mnie zawsze uwolnienie ludzi od toksycznych produktów oraz zrekompensowanie im tego, co przeżywali przez wszystkie lata strachu i niepewności. Tak naprawdę często chodzi jedynie o uzmysłowienie ludziom, że pozwanie banku to nie jest wstyd, a w zasadzie to nawet powinność tych, którzy nie są obojętni na los własnej rodziny. "
Kamil Chwiedosik
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków ma być wydana?

Książka wydana zostanie 20 stycznia 2023 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać na bieżąco nowe informacje dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę zasugerować książkę znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile wyniesie mnie książka?

Aby sprawdzić ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków. Gdzie można kupić ten produkt?

Książkę Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków można zamówić tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę sprawdzić najnowsze wiadomości dotyczące książki Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków?

Nowe wieści można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu mogę zaproponować notę dla tej książki?

Żeby to zrobić trzeba wskazać ocenę, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

W jaki sposób wyliczana jest ocena książki?

Premiera książki Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista napisał tę książkę?

Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska jest autorem książki. Lista innych wydawnictw książkowych tego autora dostępna jest utaj.

Który wydawca odpowiada za wydanie tej książki?

Wydawnictwo Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Lista książek wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.

Na waszej stronie podane są nieścisłe dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska - Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków? Kiedy wychodzi Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska - Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.01.2023. Nowa książka Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Kamil Chwiedosik, Zofia Karaszewska - Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 stycznia 2023, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie