środa, 1 grudnia

Oznaczenie treści
 

Juan Díaz Canales, Juanjo Guarnido - Upadek. Część 1. Blacksad. Tom 6

(2021)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Juan Díaz Canales, Juanjo Guarnido - Upadek. Część 1. Blacksad. Tom 6

Data premiery

środa
10.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
1226   2294

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Opowieść o detektywie Blacksadzie to mistrzowski czarny kryminał osadzony w realiach Ameryki I połowy XX wieku. Tom szósty rozpoczyna nową historię o tym bohaterze.
Blacksad i jego przyjaciel, dziennikarz Weekly, lubią bywać na wystawianych pod gołym niebem przedstawieniach szekspirowskich. Spektakli tych nie lubi jednak policja, która na rozkaz notabli miejskich rozpędza widzów. To tylko początek intrygi rozgrywającej się w najwyższych kręgach władzy, ale powiązanej także z mafią, związkami zawodowymi i... światem teatru. Blacksad zostanie wplątany w historię, w której nie zabraknie trupów ani najemnych morderców. Oczywiście będą również piękne i ambitne kobiety, które odegrają znaczącą rolę w śledztwie. Detektywa czeka nie lada wyzwanie, aby dotrzeć do prawdy i ocalić przyjaciół!

"Blacksad" tworzony jest przez duet hiszpańskich autorów: urodzonego w 1972 roku scenarzystę Juana Díaza Canalesa (znanego także z serii "Fraternity") oraz starszego od niego o pięć lat rysownika Juanjo Guarnido (współautora cyklu "Apocalypse Mania"). Twórcy serii zostali uhonorowani wieloma wyróżnieniami francuskimi i szwajcarskimi (w tym trzema nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême) oraz dwiema amerykańskimi Nagrodami Eisnera.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Juan Díaz Canales, Juanjo Guarnido - Upadek. Część 1. Blacksad. Tom 6? Kiedy wychodzi Juan Díaz Canales, Juanjo Guarnido - Upadek. Część 1. Blacksad. Tom 6?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.11.2021. Nowa książka Juan Díaz Canales, Juanjo Guarnido z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Juan Díaz Canales, Juanjo Guarnido - Upadek. Część 1. Blacksad. Tom 6 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie