poniedziałek, 18 października

Oznaczenie treści
 

Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus - Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus - Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa

Data premiery

czwartek
23.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
627   886

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

To nie jest książka o tym, jak żyć, mając mniej, ale jak żyć głębiej i pełniej.
"Kochaj ludzi, używaj rzeczy" to poradnik napisany przez bohaterów popularnych dokumentów Minimalizm: Czas na mniej dostępnych na kanale Netflix. Joshua Fields Millburn i Ryan Nicodemus zachęcają nas do zadania sobie kluczowego pytania: Czy życie mogłoby być lepsze, gdybyś miał mniej?
Wyobraź sobie życie, w którym masz mniej: rzeczy, bałaganu, stresu, długów i niezadowolenia – życie z mniejszą liczbą rozpraszaczy. A teraz wyobraź sobie życie, w którym masz więcej: czasu, znaczących relacji, miejsca na rozwój, zaangażowania i zadowolenia – życie pełne pasji, w którym nie dajesz się złapać w pułapki, jakie zastawia na ciebie chaotyczny świat. To właśnie świadome życie.
W książce "Kochaj ludzi, używaj rzeczy" zwykłe porządkowanie jest jedynie wstępem i okazją, by pokazać, w jaki sposób minimalizm stwarza przestrzeń na przewartościowanie i uzdrowienie siedmiu podstawowych relacji w życiu: z rzeczami, prawdą, samym sobą, pieniędzmi, wartościami, kreatywnością i innymi ludźmi. Autorzy wykorzystują własne doświadczenia – oraz doświadczenia ludzi, których spotkali na swojej drodze – aby pokazać, jak wieść pełniejsze i bardziej sensowne życie, zgodnie z zasadą: kiedy już masz mniej, możesz zrobić miejsce na więcej, ale tego, co się liczy najbardziej.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus - Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa? Kiedy wychodzi Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus - Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.09.2021. Nowa książka Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus - Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 września 2021, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie