środa, 8 grudnia

Oznaczenie treści
 

John Scheid, Nicolas Guillerat - Starożytny Rzym. Infografiki

(2021)
Historia

Obserwuj premierę
Ocena:


John Scheid, Nicolas Guillerat - Starożytny Rzym. Infografiki

Data premiery

wtorek
23.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
208   363

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Historii starożytnego Rzymu nigdy wcześniej nie opowiedziano ani nie wyobrażono w tak wielkiej mierze za pomocą wizualizacji danych – infografik. Erudycja Johna Scheida, członka Akademii Inskrypcji i Literatury Pięknej, wraz ze wspaniałymi ilustracjami Nicolasa Guillerata pozwalają nam się zanurzyć w dziejach antycznego Rzymu, poznać jego system polityczny i gospodarczy oraz życie mieszkańców od republiki po upadek cesarstwa zachodniego.
Autorzy dzięki drobiazgowym badaniom historycznym i wykorzystaniu źródeł z archiwów na całym świecie, dbając przy tym o jasność przekazu, napisali książę unikatową, tak ze względu na ilość zebranych danych, jak i niezwykłe ich przedstawienie. Stworzyli nową, nadzwyczaj atrakcyjną narrację, która trafia do czytelników w różnym wieku i o różnej wiedzy.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera John Scheid, Nicolas Guillerat - Starożytny Rzym. Infografiki? Kiedy wychodzi John Scheid, Nicolas Guillerat - Starożytny Rzym. Infografiki?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.11.2021. Nowa książka John Scheid, Nicolas Guillerat z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka John Scheid, Nicolas Guillerat - Starożytny Rzym. Infografiki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 listopada 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie