poniedziałek, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

Jim Afremow - Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Jim Afremow - Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata

Data premiery

czwartek
20.01.2022
44 dni, 1 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
523   840

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Co w świecie sportu odróżnia kilku najlepszych od całej rzeszy pozostałych zawodników? Mentalność. Znaczenie psychiki zostało kiedyś znakomicie podsumowane przez legendę koszykówki Kareema Abdula-Jabbara: "Twój umysł jest tym, co sprawia, że wszystko inne działa". A wybitny tenisista Novak Djokovic dodaje: "[Pomiędzy] setką najlepszych graczy nie ma dużej różnicy fizycznej... Decyduje psychiczna zdolność radzenia sobie z presją, do grania na najwyższym poziomie w odpowiednich momentach".
Oczywiście większość z nas nie zarabia na życie uprawianiem sportu i nie wystąpi na igrzyskach olimpijskich. Ale każdy sportowiec może wypracować taką samą mentalność. Każdy z nas jest w stanie osiągnąć najwyższy poziom w grze w życie, docierając do maksimum własnych możliwości. Możemy walczyć o to, by być najlepszą wersją samych siebie. A kiedy na naszej drodze pojawią się przeciwności losu, każdy z nas może zachować się jak "zawodowiec". I wypracować taką determinację, silną wolę i mentalność, które będą pchały nas do przodu. Naprawdę każdy człowiek może zacząć stosować mistrzowskie podejście.
W książce Umysł mistrza psycholog sportowy dr Jim Afremow przedstawia metody treningowe, które stosuje w pracy z olimpijczykami, mistrzami świata oraz wieloma zawodowymi sportowcami:
jak wejść w "strefę"
jak rozwijać się w zespole i jednocześnie zachować pokorę
jak robić postępy w danej dyscyplinie sportu i utrzymać doskonałą formę przez długi czas
jak dopasować skuteczną rutynę przedstartową do własnych potrzeb, aby przezwyciężyć wszelkie przeciwności pojawiające się podczas startu
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jim Afremow - Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata? Kiedy wychodzi Jim Afremow - Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.01.2022. Nowa książka Jim Afremow z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jim Afremow - Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 stycznia 2022, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie