
Imogen Heap - Harry Potter And The Cursed Child(2018) | Film |


"Harry Potter i przeklęte dziecko" (ang. "Harry Potter And The Cursed Child") – dwuczęściowa, westendowa sztuka teatralna napisana przez Jacka Thorne'a na podstawie historii autorstwa J. K. Rowling, reżyserowana przez Johna Tiffany'ego.
Sztuka miała swoją premierę w londyńskim Palace Theatre. Fabuła osadzona jest dziewiętnaście lat po zakończeniu ostatniej części Harrego Pottera zatytułowanej: "Harry Potter i insygnia śmierci", a jej osią są relacje pracującego w Ministerstwie Magii Harry'ego Pottera z jego najmłodszym synem, Albusem Severusem Potterem.
Autorką muzyki jest Imogen Heap – angielska multiinstrumentalistka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producent muzyczny, tworzącą i produkującą w gatunkach muzycznych ambiet, rock alternatywny, indie rock, pop i electronica. Jest byłą członkinią i wokalistką zespołu muzycznego Frou Frou, jej wspólnego projektu muzycznego z Guyem Sigsworthem.
Lista utworów:
Suite One: Act One
1. Platform 9 3/4
2. The Hogwarts Express
3. Welcome to Hogwarts
4. Wand Dance
5. Albus Severus Potter
6. The Blanket
7. Hut on the Rock
8. A Malfoy
9. Anything from the Trolley, Dears?
10. Ministry of Magic
11. St. Oswald's
12. Wizarding World
13. Shadows and Spirits
Suite Two: Act Two
14. Privet Drive
15. McGonagall's Office
16. The Forbidden Forest
17. Edge of the Forest
18. Dragons!
19. Dumbledore
20. Staircase Ballet
21. The Duel
22. Invisibility Cloak
23. Moaning Myrtle
24. Scorpius Alone
Suite Three: Act Three
25. A World of Darkness
26. Another Hogwarts
27. Dementors
28. Expecto Patronum
29. In Trouble (Again)
30. Slytherin Dormitory
31. The Owlery
32. A New Prophecy
33. The Augurey
Suite Four: Act Four
34. Extraordinary General Meeting
35. Godric's Hollow
36. Paint and Memory
37. Something Written
38. The Final Battle
39. The Arrival
40. Lily and James
41. Burning Bed
42. A Nice Day

Płyta Harry Potter And The Cursed Child ukaże się 2 listopada 2018 (premiera w Polsce).
W tym celu należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
O płycie można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu dowiedzenia się ile należy zarezerwować na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płytę można dostać tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
Świeże doniesienia można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby to zrobić należy wybrać ocenę od 1 do 5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera płyty Harry Potter And The Cursed Child nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Imogen Heap to osoba odpowiedzialna za napisanie muzyki do płyty. Lista płyt wyprodukowanych przez tego artystę znajduje się utaj.
Wydawcą jest Sony. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne płyty przez nią wydane.
Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
2 listopada 2018, piątek
Komentarze