poniedziałek, 19 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Hope Kelaher - Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia

(2021)

Hope Kelaher - Here To Make Friends

Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Hope Kelaher - Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia / Hope Kelaher - Here To Make Friends

Data premiery

środa
20.01.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1405   3219

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Bez przyjaźni życie może być ponure i samotne. Przyjaciel jest przy tobie, gdy go potrzebujesz. Wspiera cię, podtrzymuje na duchu lub po prostu miło spędza z tobą czas.
Czasami wydaje się, że wszyscy mają szczęśliwe, satysfakcjonujące życie towarzyskie, fantastyczne relacje ze znajomymi, mnóstwo przyjaciół . ... tylko nie ty. Czy zauważyłeś, że masz trudności w nawiązywaniu znajomości, choć chciałbyś poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźnić się z nimi? Jeśli myślisz, że nawiązywanie przyjaźni w dorosłym życiu jest trudne, ale chcesz poznać sposoby i metody, aby zdobyć prawdziwych przyjaciół, to ta książka jest dla ciebie.
Z poradnika dowiesz się m. in. :
czym jest przyjaźń w dorosłym życiu i dlaczego tak trudno ją nawiązać,
jak zmieniają się przyjaźnie, kiedy dorastamy,
jakim typem przyjaciela jesteś,
jak rozmawiać, by wyjść poza small talk,
jak zbudować i pielęgnować własny krąg znajomych,
jak wykorzystywać media społecznościowe, by poznawać nowych ludzi,
jak rozróżniać zdrowe i toksyczne relacje.
W książce "Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu"autorka podaje wiele przydatnych porad, wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym możesz przezwyciężyć lęk społeczny i budować nowe, wartościowe relacje z innymi.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie będzie można przeczytać książkę Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia?

Książka ma być dostępna 20 stycznia 2021 (data wydania w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące wiadomości o premierze?

Aby dostawać najświeższe komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę poinformować o książce znajomych. Jak tego dokonać?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba zarezerwować na książkę?

Aby dowiedzieć się jaka jest cena książki Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia. Gdzie można nabyć ten produkt?

Książka jest do dostania tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę obejrzeć najświeższe doniesienia dotyczące książki Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia?

Nowe doniesienia można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak można wystawić ocenę dla tego tytułu?

Żeby ocenić książkę trzeba zaznaczyć wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jaką metodą podliczona została ocena książki?

Premiera książki Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest twórcą tej książki?

Autorem jest Hope Kelaher. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Kto czuwa nad wydaniem tej książki?

Książka ma być wydana przez Zwierciadło. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na tej stronie zaprezentowane są mylne informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Hope Kelaher - Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia? Kiedy wychodzi Hope Kelaher - Here To Make Friends?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.01.2021. Nowa książka Hope Kelaher z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Hope Kelaher - Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 stycznia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie