czwartek, 2 grudnia

Oznaczenie treści
 

Gianni Valente, Andrea Tornielli - Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele?

(2019)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Gianni Valente, Andrea Tornielli - Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele?

Data premiery

wtorek
02.04.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Dzisiejszy Kościół przypomina bardziej pole bitwy niższpital polowy.
Jak doszło do tego, że arcybiskup Carlo Maria Viganò napisałszokującedossier, w którym oskarżyłpapieża o krycie seksualnego przestępcy i zażądał jego dymisji? Kto taknaprawdę stoi za sprowokowaniem wewnętrznych walk, wstrząsających fundamentami Watykanu?
Dwaj dziennikarze, doskonale zorientowani w sprawach StolicyApostolskiej, rzucają nowe światło na aferę, w której obok oskarżeń najwyższychwatykańskich hierarchów pojawia się groźba schizmy.
Tę książkę można by czytać jak fantastyczny thrillerpolityczny, gdyby nie to, że wszystko, co zostało w niej opisane, wydarzyło sięnaprawdę.
"To, czego dziśjesteśmy świadkami, jest nie tylko ujawnieniem się w Kościelemysteriuminiquitatis, istniejącej od zawszetajemnicy zła i grzechu, która rozbija go od wewnątrz. Nowością naszych czasówjest brak – i to w samej wspólnocie, a nawet u części jej pasterzy –świadomości, czym jest Kościół, i pewności tego, na jakim fundamencie został onustanowiony. (... )
Kościół wpadł wniszczycielski wir. Mnożą się "medialne ambony", na które wstępują samozwańczykaznodzieje i uzurpują sobie rolę sędziów wszystkiego i wszystkich. Pojawia siępozbawione skrupułów, instrumentalne, wybiórcze wykorzystywanie i nadużywanieprzestępstw oraz grzechów popełnionych przez ludzi Kościoła w celu prowadzeniabrudnej walki o władzę. "
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele? wydana zostanie?

Książka wydana zostanie 2 kwietnia 2019 (data wydania w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące komunikaty o premierze?

Aby być powiadamianym na bieżąco o aktualizacjach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Jak mogę zasugerować książkę innym osobom?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy odłożyć na książkę?

W celu poznania ceny książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele?. W którym sklepie mogę kupić ten tytuł?

Książkę Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele? można zamówić tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę znaleźć najnowsze materiały dotyczące książki Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele??

Bieżące materiały można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak mogę ocenić książkę?

Aby tego dokonać trzeba nadać ocenę od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jak skalkulowana została ocena?

Premiera książki Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat pisze tę książkę?

Gianni Valente, Andrea Tornielli jest twórcą książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Jaka firma zamierza wydać tę książkę?

Wydawnictwo WAM dba o wydanie książki. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Zauważyłem na tej stronie przekłamane informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Gianni Valente, Andrea Tornielli - Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele?? Kiedy wychodzi Gianni Valente, Andrea Tornielli - Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele??
Data wydania książki zaplanowana została na 02.04.2019. Nowa książka Gianni Valente, Andrea Tornielli z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Gianni Valente, Andrea Tornielli - Dzień sądu. Nadużycia, skandale, walka o władzę. Co naprawdę dzieje się w Kościele? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 2 kwietnia 2019, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie