sobota, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Fredrik Backman - Niespokojni ludzie

(2022)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Fredrik Backman - Niespokojni ludzie

Data premiery

środa
09.02.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Autor "Mężczyzny o imieniu Ove"powraca ze swoją najbardziej awanturniczą powieścią.
"Niespokojni ludzie" to zakręcona komedia o dramacie zakładników pojmanych w trakcie oglądania mieszkania na sprzedaż. Kiedy po nieudanym napadzie na bank zamaskowana jednostka z bronią w ręku wbiega do wystawionego na sprzedaż mieszkania, z przerażeniem odkrywa, że właśnie przez przypadek wydłużyła listę swoich przewinień o wzięcie zakładników. I to, jak się szybko okazuje, najgorszych zakładników, jakich świat widział. Bo jest wśród nich nadmiernie rozentuzjazmowana agentka nieruchomości, zgorzkniałe małżeństwo uzależnione od wypadów do Ikei, złośliwa multimilionerka, przygnębiona staruszka, kobieta w zaawansowanej ciąży i jej wkurzająca partnerka oraz typ z głową królika. Kiedy zakładnicy zostają uwolnieni, policja wpada do mieszkania, ale okazuje się ono... puste.
Podczas serii trudnych przesłuchań na jaw wychodzą różne wersje wydarzeń. Czy policji uda się rozwikłać zagadkę tajemniczego napadu? Czy na podstawie różnych kawałków tej układanki uda się odpowiedzieć nie tylko na pytanie, co się naprawdę stało, ale także dlaczego ludzie bywają tacy niespokojni i co jest dzisiaj z nimi nie tak?
"Niespokojni ludzie" to powieść prowokująca do myślenia, rozdzierająca serce, a jednocześnie niemożliwie zabawna. Idealna mieszanka tragizmu i komizmu, wiarygodności i absurdu. Zadziorny i humorystyczny styl sprawił, że tę historię pokochały miliony czytelników na świecie.
Prawa do serialu na podstawie "Niespokojnych ludzi" zostały kupione przez Netflix.
Bestseller New York Timesa. Książka Roku magazynu "People". Bestseller Indie Next (amerykańskiej sieci księgarń niezależnych). Książka Jesieni "Good Housekeeping", "PopSugar", "The Washington Post", "New York Post", CNN i wielu innych. Finalista Goodreads Choice Awards 2020. Finalista Amazon Best Books of 2020.
"Baśń o poobijanych dorosłych ludziach. "
"Svenska Dagbladet"
"Fredrik Backman chce dyskutować o tym, co w nas, ludziach, niemożliwe, a zarazem fantastyczne i koniec końców, konieczne. "
"Sydsvenskan"
"Znakomita i zaskakująco pocieszająca lektura. "
Matt Haig, autor "Biblioteki o północy"
"Ironiczna, mądra, oryginalna powieść, która skłania do śmiechu (i to głośnego). "
"People"
"Cudowna powieść, jednocześnie niezwykle wnikliwa i niedorzecznie śmieszna. "
"USA Today"
"Fredrik Backman bezbłędnie oddaje chaotyczną istotę ludzkiego życia – będziecie śmiać się w głos albo płakać ze wzruszenia, obie możliwości są równie prawdopodobne. "
"Washington Post"
"Zręczna analiza absurdu, piękna i bólu istnienia. "
"Guardian"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Fredrik Backman - Niespokojni ludzie? Kiedy wychodzi Fredrik Backman - Niespokojni ludzie?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.02.2022. Nowa książka Fredrik Backman z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Fredrik Backman - Niespokojni ludzie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 lutego 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie