wtorek, 3 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Football Manager 2014

(2013)
PC

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Football Manager 2014

Data premiery

czwartek
31.10.2013
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC, PSV
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawca:
Odnośniki:

Football Manager 2014 to pełna wyjątkowych rozwiązań i najbardziej zaawansowana technicznie część serii. Ponad 1000 ulepszeń i usprawnień w stosunku do swojego poprzednika sprawia, że FM 2014 to najbardziej realistyczny symulator świata piłki nożnej, jaki został dotąd wydany.

Oprócz udoskonalonej rozgrywki FM 2014 zawiera także różnorodne innowacje techniczne, w tym po raz pierwszy możliwość gry w systemie Linux oraz tryb zapisu gry w chmurze, dzięki któremu menadżerowie będą mogli kontynuować karierę na każdym komputerze, w dowolnym miejscu na świecie.

Football Manager można teraz łatwiej dostosować do własnych potrzeb, ponieważ wykorzystanie narzędzi Steam Workshop ułatwia menadżerom tworzenie materiałów takich jak obrazki, logotypy czy własne zawody oraz dzielenie się nimi i samymi wrażeniami z gry. Istnieje nawet możliwość tworzenia własnych wyzwań w nowym edytorze dołączonym do edytora gry, który można za darmo pobrać z internetu.

Udoskonalony silnik meczowy
W silniku meczowym 3D dokonano wielu ulepszeń, takich jak udoskonalona SI, lepsze oświetlenie i animacje zawodników, zindywidualizowane postacie oraz stroje piłkarzy, bardziej realistyczna reakcja zawodników na wydarzenia na boisku, a także liczne optymalizacje, które sprawiają, że jest to najlepiej wyglądająca i najszybciej działająca wersja silnika.

Taktyczna rewolucja
Sposób tworzenia, wybierania i stosowania taktyk został całkowicie zmieniony: indywidualne role zawodników i strategie drużynowe stały się jeszcze ważniejsze, dopracowano role zawodników na różnych pozycjach, dodano nowe role i instrukcje dla piłkarzy, a także udoskonalono SI menadżerów komputerowych, dzięki czemu będą oni sprawniej korygować swoją taktykę.

Bardziej realistyczne transfery i kontrakty
FM 2014 zawiera odnowiony system transferowy, w którym kluby i menadżerowie wysuwają bardziej realistyczne propozycje transferów i odpowiadają na nie w taki sam sposób. Dodane zostały także nowe klauzule transferowe, rodem z prawdziwych klubów piłkarskich, takie jak możliwość wypożyczenia zawodnika do klubu, z którego został właśnie kupiony, czy wariant oferty opartej na kwocie pieniężnej i wypożyczeniu zawodników, a także nowe klauzule kontraktów, np. honorarium za wejście na boisko zawodnika rezerwowego. Co więcej, system negocjacji transferowych może teraz być wykorzystany na dwa sposoby: sprawdzoną „turową” metodą oraz za pomocą nowego systemu „na żywo”, podobnego do tego wykorzystywanego podczas negocjacji kontraktów.

Pogłębione relacje menedżerskie
Negocjacje kontraktów stały się w FM 2014 jeszcze bardziej realistyczne – menadżerowie i zarząd mogą teraz stawiać wymagania i przedstawiać swoją wizję klubu zarówno podczas wstępnych rozmów, jak i spotkań w sprawie przedłużenia kontraktu. Menadżerowie mogą także próbować renegocjować budżet na transfery i kontrakty w ramach nagrody za lojalność, jeśli otrzymali ofertę kontraktu od innego klubu; odpowiedź zarządu pomoże im decydować o swojej przyszłości.

Poprawiona komunikacja z zawodnikami, personelem i mediami
Poprawiona została komunikacja między zawodnikami, menadżerami, rywalami i mediami. Na przykład trenerzy dzielą się opinią na temat formy zawodników rezerwy i juniorów. Menadżerowie mogą również poprosić kluczowego zawodnika, aby porozmawiał z niezadowolonym piłkarzem, a rozmowy na koniec sezonu pozwalają menadżerom podzielić się z piłkarzami swoją opinią o ich grze oraz określić cele na kolejny sezon.

System newsów
System newsów został ulepszony tak, aby menadżerowie mogli zajmować się wieloma sprawami klubu bezpośrednio z poziomu skrzynki odbiorczej. Dodatkowo newsy są teraz oznaczone kolorami według kategorii i zawierają więcej szczegółów – na przykład raporty skautów wyświetlane są jako jedna wiadomość z informacją o wszystkich zawodnikach w pierwszej linii i możliwością zapisania tych zawodników lub złożenia oferty.

Ulepszony interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika w FM 2014 został poddany gruntownej przebudowie. Zmodyfikowano kluczowe elementy – między innymi stronę ogólną treningu, centrum transferowe i stronę z newsami oraz wiele innych obszarów interfejsu. Również język gry doczekał się znacznych poprawek, aby lepiej odzwierciedlał język świata piłki nożnej.

Rozwinięty tryb Football Manager Classic
Aby uczynić rozgrywkę bardziej pasjonującą, menadżerowie mogą teraz wybrać więcej niż trzy grywalne państwa w trybie Classic. Na dodatek będą mogli skorzystać w nim z ostatniego dnia okna transferowego, kreatora planu meczowego i nowych materiałów do odblokowania.Najświeższe informacje

Gry.gildia.pl Football Manager 2014 – recenzja gry

Testowana platforma: PCRecenzowanie nowych wersji Football Managera jest ciężkie. Po pierwsze, niektórzy mówią, że nie ma co recenzować w grze, która ma najwięcej wspólnego z Excelem. Po drugie, wielu osobom może się... [czytaj dalej]

CDAction.pl Football Manager 2014: Co nowego w transferach? [WIDEO]

Jak co tydzień, developerzy ze Sports Interactive opublikowali kolejny wideo blog poświęcony zmianom i nowościom, jakie znajdą się w Football Managerze 2014. W dzisiejszym filmiku twórcy wzięli na tapetę system transferów i... [czytaj dalej]

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Football Manager 2014? Kiedy wychodzi Football Manager 2014?
Data wydania gry zaplanowana została na 31.10.2013. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gry.gildia.pl

Football Manager 2014 – recenzja gry

CDAction.pl

Football Manager 2014: Co nowego w transferach? [WIDEO]

CDAction.pl

Football Manager 2014: Data premiery, beta oraz nowy odcinek wideobloga [WIDEO]

CDAction.pl

Football Manager 2014: Na stadionie w dzień meczowy [WIDEO]

CDAction.pl

Football Manager 2014: Nowości w ekranie... newsów [WIDEO]

CDAction.pl

gamescom ´13: Football Manager 2014: Interfejs w nowym odcinku wideoblogu [WIDEO]

CDAction.pl

Football Manager 2014: Ulepszony silnik meczowy w akcji [WIDEO]

CDAction.pl

Football Manager 2014: Ujawniono nową część serii, mamy pierwsze szczegóły

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Football Manager 2014 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 31 października 2013, czwartek
    (polska data)
  • Flaga Europa 31 października 2013, czwartek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 31 października 2013, czwartek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie