środa, 24 lipca

Oznaczenie treści
 

Falzar, Thierry Culliford, Antonello Dalena - Smerf, który nie był miły. Smerfy i świat emocji

(2023)
Komiksy

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Falzar, Thierry Culliford, Antonello Dalena - Smerf, który nie był miły. Smerfy i świat emocji

Data premiery

środa
14.06.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jedenasty tom serii o Smerfach, która ma pomagać najmłodszym czytelnikom w przezwyciężeniu swoich lęków. Każdy album jest uzupełniony wskazówkami dla dzieci i ich
rodziców, jak radzić sobie z kłopotami emocjonalnymi.
Rzeźbiarz jest prawdziwym artystą, który tworzy wspaniałe dzieła sztuki. Niestety, nie należy do najmilszych Smerfów... Zawsze myśli przede wszystkim o sobie, nie licząc się z innymi. Czy takie samolubne osoby są lubiane? Odpowiedź znajdziesz w najnowszej opowieści o małych Smerfach. Dzięki temu komiksowi dowiesz się, dlaczego warto być miłym i uprzejmym.
Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992) używający pseudonimu Peyo. Seria dla najmłodszych jest pisana przez jego syna Thierry'ego Culliforda oraz Falzara, a za rysunki odpowiada Antonello Dalena, ilustrator znany m. in. z "Ernesta i Rebeki", "W. I. T. C. H. " czy komiksów z Kaczorem Donaldem.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Falzar, Thierry Culliford, Antonello Dalena - Smerf, który nie był miły. Smerfy i świat emocji? Kiedy wychodzi Falzar, Thierry Culliford, Antonello Dalena - Smerf, który nie był miły. Smerfy i świat emocji?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.06.2023. Nowa książka Falzar, Thierry Culliford, Antonello Dalena z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Falzar, Thierry Culliford, Antonello Dalena - Smerf, który nie był miły. Smerfy i świat emocji data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 czerwca 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie