Electric Mob - 2 Make U Cry & Dance(2023) | Metal |
Lista utworów:
01. Sun Is Falling Down
02. Will Shine
03. It’s Gonna Hurt
04. By The Name Of (Nanana)
05. Soul Stealer
06. 4 Letters
07. Locked N Loaded
08. Saddest Funk Ever
09. Thy Kingdom Come
10. Love Cage
11. Watch Me (I’m Today’s News)
Płyta będzie udostępniona 27 stycznia 2023 (data premiery w Europie).
Aby śledzić aktualne raporty o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Płytę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu sprawdzenia ile należy zapłacić za płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płyta 2 Make U Cry & Dance jest do zamówienia tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.
W celu znalezienia bieżących komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby to zrobić trzeba przyporządkować właściwą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Premiera płyty 2 Make U Cry & Dance nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą jest Electric Mob. Pozostałe płyty nagrane przez tego artystę można znaleźć utaj lub też klikając w jego nazwę znajdującą się w polu "Informacje".
W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
Komentarze