poniedziałek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Dariusz Lipiński - Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela

(2018)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Dariusz Lipiński - Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela

Data premiery

poniedziałek
27.08.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Wbrew temu, co mógłby sugerować podtytuł, książka nie jest jedynie relacją z rowerowej wyprawy z Paryża do Santiago de Compostela, choć – oczywiście – jest nią również. Nie jest przewodnikiem turystycznym po trasie pielgrzymkowej, choć zawiera jego elementy. Jest – pisaną z nietypowej perspektywy siodełka rowerowego – próbą publicystycznej analizy niektórych problemów współczesnej Europy (tożsamość Europy, chrześcijaństwo, islam, średniowiecze, źródła i mechanizm działania współczesnej poprawności politycznej itd. ), którymi w innych formach autor zajmował się wcześniej jako poseł na Sejm RP i wiceprzewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Oprócz tego: trochę rozważań religijnych i filozoficznych, a także garść napisanych w lekkim stylu osobistych wspomnień, jak to z tą Europą dawno temu (a przecież tak niedawno) bywało.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być premiera książki Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela?

Książka Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela ma pojawić się 27 sierpnia 2018 (data premiery w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę dostawać najświeższe wieści o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najświeższe komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o książce znajomym. Jak tego dokonać?

O książce można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba zarezerwować na książkę?

Aby zobaczyć ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym miejscu można nabyć książkę?

Książkę Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela można nabyć tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę przeglądnąć najświeższe materiały dotyczące książki Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela?

Świeże newsy znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Gdzie można przypisać notę dla tego produktu?

Aby tego dokonać należy nadać konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie przeliczono ocenę książki?

Premiera książki Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest twórcą tej książki?

Dariusz Lipiński jest twórcą książki Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo zaangażowane jest w wydanie tej książki?

Wydawnictwo Zysk i S-ka czuwa nad wydaniem książki. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Na waszej stronie przedstawione są omyłkowe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Dariusz Lipiński - Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela? Kiedy wychodzi Dariusz Lipiński - Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.08.2018. Nowa książka Dariusz Lipiński z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Dariusz Lipiński - Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 sierpnia 2018, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie