sobota, 19 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Civilization V: Nowy Wspaniały Świat

(2013)

Civilization V: Brave New World

PC

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Ocena:
(4.0)

Oceń:


Civilization V: Nowy Wspaniały Świat / Civilization V: Brave New World

Data premiery

piątek
12.07.2013
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC
Producent:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawca:
Odnośniki:

Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat jest drugim dodatkiem do gry Sid Meier's Civilization V - szeroko uznanej Gry Roku 2010 na PC. Poprzez wprowadzenie międzynarodowego handlu oraz skupieniu się na kulturze i dyplomacji, ten nowy dodatek nadaje grze większą głębię oraz podnosi satysfakcję płynącą z rozgrywki. Twoje wpływy i autorytet na świecie będą zależały od tworzenia Wielkich Dzieł, wyboru ideologii dla swojego ludu i składania globalnych ustaw w Światowym Kongresie. Wraz z rozwojem dziejów historii podejmiesz krytyczne decyzje, które wpłyną na stosunki z pozostałymi cywilizacjami.

Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat wprowadza również 9 nowych cywilizacji, 8 nowych cudów świata, 2 nowe scenariusze, 4 nowe tryby rozgrywki, oraz dziesiątki nowych jednostek, budynków, jak i ulepszeń oferujących większą różnorodność w możliwościach utworzenia najpotężniejszego imperium na świecie.

- Nowe Zwycięstwo Kulturowe: rozprzestrzeń swoją kulturę na całej planecie i zdominuj wszystkie pozostałe. Twórz arcydzieła za pomocą Wielkich Artystów, Pisarzy i Muzyków, którzy rozmieszczeni są w kluczowych budynkach na terenie twojego imperium, takich jak Muzea, Opery, czy nawet Wielka Biblioteka. Używaj Archeologów by badać miejsca starożytnych bitew i ruin miast by znaleźć bezcenne artefakty kulturowe. Stań się pierwszą cywilizacją z najwyższym wskaźnikiem wpływu pośród pozostałych cywilizacji by osiągnąć Zwycięstwo Kulturowe, stając się obiektem zazdrości świata.

- Nowe Ideologie i Nurty Polityczne: Wejdź w epokę Rewolucji Przemysłowej i wybierz ideologię dla swojego ludu: Wolność, Porządek, lub Autokracja. Każda ideologia zapewnia dostęp, do co raz potężniejszych zdolności oraz służy do osiągania różnych zwycięstw na szereg unikatowych sposobów.

- Światowy Kongres: Rola jaką odgrywa dyplomacja została zwiększona, czyniąc przymierza z państwami-miastami znacznie ważniejszymi. Zmień krajobraz dyplomatyczny poprzez nowy Światowy Kongres, który głosuje nad krytycznymi sprawami, takimi jak wprowadzanie sankcji handlowych przeciwko niegodziwym narodom, ograniczanie użytkowania zasobów, wyznaczanie miast-gospodarzy Igrzysk Sportowych, czy użytkowanie broni nuklearnej. Ustawy zmieniające rozgrywkę, handel głosami, intryga i nowe wprowadzenie do Zwycięstwa Dyplomatycznego sprawią że koniec rozgrywki będzie bardziej dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej.

- Międzynarodowe Szlaki Handlowe: Rozbuduj swoje miasta w ośrodki międzynarodowego handlu na lądzie i morzu, zwiększając dobrobyt i zamożność swojego ludu, jednocześnie rozprzestrzeniając religię, wpływy kulturowe i naukę. Liczba szlaków handlowych wzrasta poprzez rozwój technologiczny i ekonomiczny, budowanie cudów świata, oraz unikalne zdolności twojej cywilizacji. Czy połączysz się z bliższym miastem dla mniejszego zysku i bezpieczniejszej trasy, wybierzesz dłuższy szlak zwiększając ryzyko, ale i zyski, czy może skierujesz handel do wewnątrz, posyłając niezwykle ważne jedzenie i produkcję do odległych zakątków własnego imperium?

- Nowe Cywilizacje, Jednostki i Budynki: Wprowadzenie dziewięciu nowych przywódców (w tym Kazimierza III Wielkiego) i cywilizacji, każdej z unikatowymi cechami, jednostkami i budynkami.

- Nowe Cuda Świata: Dodatek zawiera osiem nowych Cudów Świata, w tym Partenon, Broadway, Teatr Globe, i Galerię Uffizi.

- Dwa Nowe Scenariusze:
• Wojna Secesyjna: Weź udział w „Wojnie Pomiędzy Stanami" i stań po stronie Unii, lub Konfederatów, skupiając się na Wschodnim teatrze działań wojennych, pomiędzy miastami Richmond i Washington.

• Wyścig o Afrykę: Wielkie potęgi kolonialne świata prowadzą wyścig w eksploracji Czarnego Lądu i sięgnięciu jak najdalej w jego głąb. Prowadź poszukiwania wspaniałych cudów natury serca Afryki, odkrywając kontynent dynamicznie generowany na nowo z każdą kolejną rozgrywką.Najświeższe informacje

Gry.gildia.pl Sid Meier`s Civilization V Nowy Wspaniały Świat – recenzja gry

Testowana platforma: PCOcena: 8,0Plusy:+ szlaki handlowe + nowe tryby w rozgrywce wieloosobowej + nowe, grywalne cywilizacje (w tym długo wyczekiwana przez graczy Polska) + sporo nowości (surowce, budowle, technologie) + turystyka i... [czytaj dalej]

Gry.gildia.pl Nowy zwiastun Civilization V: Brave New World

Dziś w sieci pojawił się interesujący zwiastun nadchodzącego dodatku do Cywilizacji pod tytułem Nowy Wspaniały Świat. Gra ukaże się 12 lipca na świecie, a w Polsce 3 dni później. Program będzie dostępny tylko na PC. [czytaj dalej]

Galeria (5)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Premiera gry "Civilization V: Nowy Wspaniały Świat" uzyskała u nas średnią ocenę 4.0 na 5 możliwych na podstawie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Civilization V: Nowy Wspaniały Świat? Kiedy wychodzi Civilization V: Brave New World?
Data wydania gry zaplanowana została na 12.07.2013. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gry.gildia.pl

Sid Meier`s Civilization V Nowy Wspaniały Świat – recenzja gry

Gry.gildia.pl

Nowy zwiastun Civilization V: Brave New World

CDAction.pl

Civilization V: Nowy Wspaniały Świat - Prawdziwie polska okładka

Gry.gildia.pl

Sid Meier`s Civilization V: Nowy Wspaniały Świat – pierwsze wrażenia

CDAction.pl

Sid Meier´s Civilization V: Brave New World - Zasiądź w wirtualnym kongresie [WIDEO]

CDAction.pl

Sid Meier´s Civilization V: Brave New World - Trochę o polityce i ideologii [WIDEO]

CDAction.pl

Sid Meier´s Civilization V: Brave New World - Z muzeum na wczasy [WIDEO]

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Civilization V: Nowy Wspaniały Świat data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 lipca 2013, piątek
    (polska data)
  • Flaga Europa 12 lipca 2013, piątek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 9 lipca 2013, wtorek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie