sobota, 3 grudnia

Oznaczenie treści
 

Chuck Dixon - Krucjata Mrocznego Rycerza. Batman Knightfall. Tom 3

(2022)
Komiksy

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Chuck Dixon - Krucjata Mrocznego Rycerza. Batman Knightfall. Tom 3

Data premiery

środa
26.10.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
806   1236

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Choć od ukazania się "Batman Knigtfall" minęło już prawie 30 lat, to do dziś pozostaje jedną z najważniejszych kanonicznych opowieści o Mrocznym Rycerzu. Na początku lat 90. XX w. było to wydarzenie, które podobnie jak "Śmierć Supermana" wstrząsnęło nie tylko uniwersum DC, ale też czytelnikami. Było to również pierwsze tak duże przedsięwzięcie w komiksach o Mrocznym Rycerzu, ten potężny crossover publikowany był przez ponad dwa lata na łamach kilku serii związanych z batrodziną.
Trzeci tom pięciotomowej sagi "Batman Knightfall: Krucjata Mrocznego Rycerza" przedstawia rzeczywistość, w której Bruce Wayne z powodu kontuzji odniesionej podczas niedawnego starcia z Bane'em zawiesił wszelką działalność. Jean-Paul Valley (znany również jako Azrael) przejął obowiązki Batmana. Niestety, Valley zmaga się z własnymi demonami i stara się sprostać wysokim standardom wyznaczonym przez poprzednika. Jego zachowanie szczególnie niepokoi Robina oraz komisarza Gordona. W Gotham ponownie pojawia się Joker. Ma nowy plan pokonania Mrocznego Rycerza. Co się jednak stanie, gdy Książę Zbrodni zda sobie sprawę, że jego odwieczny przeciwnik jest kimś innym?
Autorami scenariusza są legendarni twórcy jak Chuck Dixon, Doug Moench czy Alan Grant. Za rysunki odpowiadają zaś doskonali artyści: Graham Nolan, Jim Balent, Bret Blevins, Mike Manley oraz wielu innych.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Detective Comics" #667–675, "Robin" #1–2, "Batman: Shadow of The Bat" #19–20, 24–28, "Batman" #501–508, "Catwoman" #6–7, "Showcase ‘94" #7 oraz materiały dodatkowe.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Chuck Dixon - Krucjata Mrocznego Rycerza. Batman Knightfall. Tom 3? Kiedy wychodzi Chuck Dixon - Krucjata Mrocznego Rycerza. Batman Knightfall. Tom 3?
Data wydania książki zaplanowana została na 26.10.2022. Nowa książka Chuck Dixon z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Chuck Dixon - Krucjata Mrocznego Rycerza. Batman Knightfall. Tom 3 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 października 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie