poniedziałek, 20 września

Oznaczenie treści
 

Carl Barks - Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952. Kaczogród

(2021)
Komiksy

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Carl Barks - Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952. Kaczogród

Data premiery

środa
25.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
1123   2143

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Niniejszy album zawiera komiksy Carla Barksa z lat 1951–1952. W tytułowej opowieści Donald dostaje od swojego wujka Sknerusa surową lekcję na temat wartości pieniądza oraz prawa popytu i podaży. Czy ją zapamięta? Raczej nie, co pokazuje chociażby komiks "Rzadkie monety", w którym próbuje wzbogacić się dzięki numizmatyce. W "Zaklinaczu węży" siostrzeńcy usiłują nakłonić Donalda, aby rozwiązał zagadkę zaginionego statku ze złotem, a w "Niebezpiecznej grze" przeżywają wraz z wujkiem niezwykłe przygody w świecie wywiadów, kontrwywiadów, kontrkontrwywiadów, kontrkontrkontr... i tak dalej. Z kolei w historii "W starej Kalifornii" przenoszą się w dawne czasy, gdy najsłynniejszy z zachodnich stanów wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Poza tym Donald, jak zwykle, ma wiele lepszych i gorszych (zazwyczaj gorszych) pomysłów. Buduje basen w swoim ogródku, a także raz po raz podejmuje rywalizację ze swoim kuzynem Gogusiem. Konkuruje z nim o rolę rycerza w spektaklu, próbuje ograć go w golfa, a nawet przechytrzyć podczas losowań!

KACZOGRÓD to kolekcja uwielbianych klasycznych komiksów, napisanych i narysowanych przez Carla Barksa w latach 1943–1972. Komiksy są prezentowane w kolejności chronologicznej. To prawdziwy skarb dla fanów!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Carl Barks - Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952. Kaczogród? Kiedy wychodzi Carl Barks - Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952. Kaczogród?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.08.2021. Nowa książka Carl Barks z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Carl Barks - Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952. Kaczogród data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 sierpnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie