wtorek, 26 października

Oznaczenie treści
 

Anna Bimer - Chcialem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka

(2021)
Biografie

Obserwuj premierę
Ocena:


Anna Bimer - Chcialem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka

Data premiery

wtorek
31.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
1200   2090

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ta biografia była zaplanowana na 75. rocznicę urodzin Krzysztofa Krawczyka. Stało się inaczej − Krzysztof Krawczyk odszedł, a książka ukaże się jako pierwsza niezależna biografia artysty po jego śmierci.
Krzysztof Krawczyk przez niemal sześćdziesiąt lat był obecny na polskiej scenie muzycznej − przez pierwsze dziesięć lat jako członek zespołu Trubadurzy, a przez prawie pół wieku jako artysta solowy. Obdarzony niezwykłym barytonowym głosem piosenkarz wypromował wiele przebojów, pracował z cenionymi artystami z Polski i świata, koncertował − jak sam śpiewał − od "Las Vegas po Krym". Równie barwne jak życie zawodowe było jego życie prywatne.
Autorka, dziennikarka Anna Bimer, wnikliwie zgłębiła życiorys piosenkarza. "Chciałem być piosenkarzem" to efekt wielu miesięcy pracy i dziesiątek rozmów z osobami, które towarzyszyły Krzysztofowi Krawczykowi na różnych etapach jego życia. To książka o artyście i o człowieku. Książka warta przeczytania.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Anna Bimer - Chcialem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka? Kiedy wychodzi Anna Bimer - Chcialem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka?
Data wydania książki zaplanowana została na 31.08.2021. Nowa książka Anna Bimer z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Anna Bimer - Chcialem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 31 sierpnia 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie