środa, 29 listopada

Oznaczenie treści
 

Aneta Swoboda - Mistic. Stypendium pentagramu. Tom 1

(2023)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Aneta Swoboda - Mistic. Stypendium pentagramu. Tom 1

Data premiery

środa
06.09.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1144   3435

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Tajemnica i mroczna powieść fantasy, którą pokochało milion osób na Wattpadzie!"Nazywam się Mistic Andrews i jako osoba wykluczona ze świata nadnaturalnego nieodwołalnie zostałam z nim związana”.Piętnastoletnia Mistic przyjmuje stypendium po zmarłej siostrze w prestiżowym liceum Dirvenly High. Ma nadzieję, że dowie się czegoś więcej o jej tragicznej śmierci. Trafia do ukrytej wśród lasów szkoły z internatem, w której jednymi z obowiązkowych zajęć są sztuki walki. Osamotniona i pełna wątpliwości dziewczyna rozpoczyna morderczy trening, aby wziąć udział w międzyszkolnych mistrzostwach Senshuken i udowodnić wszystkim, że tak jak inni uzdolnieni uczniowie pasuje do tego miejsca.Wśród wielu tajemnic, jakie skrywa Dirvenly High, jedna jest kluczem do zdarzeń, które setki lat temu zburzyły porządek świata nadnaturalnego. Kiedy Mistic zaczynają się przytrafiać niebezpieczne wypadki z udziałem nadprzyrodzonych sił, wie już, że ta szkoła na zawsze odmieni jej życie.Pierwszy tom fascynującej opowieści, w której niecierpliwie wyczekujesz zakończenia… i się go boisz.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aneta Swoboda - Mistic. Stypendium pentagramu. Tom 1? Kiedy wychodzi Aneta Swoboda - Mistic. Stypendium pentagramu. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.09.2023. Nowa książka Aneta Swoboda z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aneta Swoboda - Mistic. Stypendium pentagramu. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 września 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie