poniedziałek, 28 września

Oznaczenie treści
 

Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld - Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się

(2018)
Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld - Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się

Data premiery

wtorek
09.10.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Nowe wydanie! Rozszerzone i uzupełnione o wyniki najnowszych badań, oparte na 13. edycji amerykańskiej.
Znakomite wprowadzenie do zagadnień porozumiewania się, które może służyć zarówno studentom, jak i badaczom.
Dzieło to rozwija się z każdym nowym wydaniem. Niniejsze wydanie oprócz zagadnień niezmiennych w komunikacji zawiera także mnóstwo przebudowanego lub całkowicie nowego materiału. Dotyczy to m. in. mediów społecznych i serwisów społecznościowych, porozumiewania się w kontekście międzykulturowym i w bliskich relacjach - w rodzinie, w związkach uczuciowych i przyjacielskich - oraz w kontekście płci biologicznej i kulturowej.
W tym wydaniu rozbudowano także materiał poświęcony m. in. nieporozumieniom w komunikacji, wpływowi płci na sposób posługiwania się językiem, stylom słuchania, emocjom wspierającym porozumiewanie się.
Materiał świetnie uzupełniają nowe rubryki "Z badań", "Ciemna strona komunikacji", "W pracy" oraz rubryki umożliwiające użytkownikom podręcznika sprawdzenie wiedzy i umiejętności.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się ma być wydana?

Książka pojawi się 9 października 2018 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

W jaki sposób mogę śledzić najświeższe komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać bieżące raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę znajomym. Jak mogę to zrobić?

Premierę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile zakupię książkę?

Żeby dowiedzieć się ile kosztuje książka Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się. Gdzie można znaleźć ten tytuł?

Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się można znaleźć tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.

Na jakiej stronie mogę znaleźć najnowsze wieści odnośnie książki?

Nowe doniesienia można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak można wystawić ocenę dla tego produktu?

Aby to zrobić trzeba nadać konkretną ocenę w skali od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak przeliczona została nota książki?

Premiera książki Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista napisał tę książkę?

Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld jest autorem książki Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Jakie wydawnictwo wydało tę książkę?

Za wydanie książki odpowiedzialna jest firma Dom Wydawniczy Rebis. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Odnalazłem na waszej stronie nieprecyzyjne dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld - Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się? Kiedy wychodzi Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld - Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.10.2018. Nowa książka Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Alfred Adler, Lawrence B. Rosenfeld - Relacje interpersonalne. Proces porozumiewania się data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 października 2018, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie