piątek, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Agnieszka Lichnerowicz - Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze

(2025)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Agnieszka Lichnerowicz - Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze

Data premiery

środa
21.05.2025
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Co zrobisz, kiedy usłyszysz w nocy wycie syreny?



Skąd będziesz czerpać informacje, jeśli internet przestanie działać?

Czy masz w domu zapas wody, jedzenia i gotówki?



Paraliżujący strach przed wojną sprawia, że staramy się o niej nie myśleć.



Tymczasem przygotowane i odporne społeczeństwo jest równie ważne jak dobrze uzbrojona armia.



Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę, by zwiększyć bezpieczeństwo Polski.



W tej książce trzynastu ekspertów opowiada dziennikarce Agnieszce Lichnerowicz o tym, jakie działania możemy wdrożyć już dziś, żeby w kryzysowym momencie być przygotowanym.



Tomasz Piotrowski, generał broni – o możliwych scenariuszach wojny i dlaczego nie warto uciekać na Costa Brava.



Weronika Grzebalska, socjolożka – o tym, jak wszystkich przygotować do obrony.



Jan Oleszczuk-Zygmuntowski, ekonomista – o budowaniu gospodarki odpornej na wojnę i kryzysy.



Krystyna Marcinek, ekspertka do spraw bezpieczeństwa międzynarodowego – o sposobach odstraszania Rosjan.



Andrzej Leder, filozof – o nadziei radykalnej i o tym, jak wyobrażamy sobie wojnę i czy ma to coś wspólnego z rzeczywistością.



A do tego praktyczny poradnik wojenny dla cywilów.



Dowiedz się, co robić, by spać spokojniej i wzmocnić obronę kraju.



Tylko gdy będziemy świadomym, dobrze zorganizowanym społeczeństwem, wojsko będzie w stanie nas obronić. Aby działać skutecznie, żołnierz musi mieć pewność, że jego rodzina jest bezpieczna. Warto przyjrzeć się strategiom krajów, które już wiedzą, jak to robić. Przeczytajcie koniecznie, to bardzo ważna lektura! – Vincent V. Severski



Powyższy opis pochodzi od wydawcy.




Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:





Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Agnieszka Lichnerowicz - Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze? Kiedy wychodzi Agnieszka Lichnerowicz - Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze?
Data wydania książki zaplanowana została na 21.05.2025. Nowa książka Agnieszka Lichnerowicz z 2025 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2025 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Agnieszka Lichnerowicz - Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 21 maja 2025, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie