
Zwycięzca(2016)Race | Kino |


Stephan James („Selma”), Jeremy Irons („Chciwość”), William Hurt („Historia przemocy”) i Carice van Houten („Walkiria”) w opartej na faktach porywającej opowieści o odwadze, determinacji i przyjaźni, które jednemu człowiekowi dały siłę do walki z totalitarną machiną. Czarnoskóry Jesse Owens to niezwykle utalentowany lekkoatleta, który dzięki własnej sile i wsparciu trenera wspina się na szczyt i trafia do amerykańskiej reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w Berlinie 1936 roku. Olimpiada ta w założeniu Hitlera ma być nazistowską manifestacją wyższości białej rasy. To właśnie Owens przejdzie do historii burząc te propagandowe plany, zdobywając cztery złote medale i wzbudzając zachwyt niemieckiej publiczność ku wściekłości Fuhrera.

Film Zwycięzca (Race) w kinach ma pojawić się 19 lutego 2016 (data wydania w USA).
Aby śledzić aktualne informacje o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
O filmie można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby zobaczyć jaka jest cena filmu Zwycięzca (Race) kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Film Zwycięzca (Race) jest do zakupu tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
Plakaty, zdjęcia i trailery można posprawdzać w galerii.
W celu przeglądnięcia bieżących informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby ocenić film należy wskazać wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera filmu Zwycięzca (Race) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Stephen Hopkins to osoba odpowiedzialna za przygotowanie filmu. Aby zobaczyć listę filmów stworzonych przez tego reżysera kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Joe Shrapnel jest scenarzystą filmu. Żeby zobaczyć jakie inne filmy zostały nakręcone na podstawie scenariusza tego autora należy kliknąć utaj lub przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko scenarzysty.
W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
19 lutego 2016, piątek
Komentarze