poniedziałek, 20 września

Oznaczenie treści
 

Zuzana Sochova - Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą

(2021)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Zuzana Sochova - Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą

Data premiery

wtorek
28.09.2021
7 dni, 22 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
550   839

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

#ScrumMasterWay
Filozofia Agile początkowo rozwijała się w zespołach programistów i szybko stała się synonimem elastyczności, wydajności i zdrowego rozsądku. Podejście to zakłada, że zespoły powinny się samoorganizować i samodzielnie decydować o wykonywaniu poszczególnych części projektu. W rzeczywistości nie wszystkie zespoły radzą sobie z tym stylem pracy. Szczególnie jest to widoczne w organizacjach z innych branż niż tworzenie oprogramowania. Pokonanie tych przeszkód jest niezwykle trudne, jeśli w zespole brakuje prawdziwego Scrum mastera.
To kompleksowy przewodnik dla liderów, którzy chcą być skutecznymi Scrum masterami i użyć Scruma do radykalnej poprawy wyników pracy zespołu. Poza zestawem ogólnych pojęć oraz opisem roli, obowiązków i kompetencji Scrum mastera w książce przedstawiono sposoby myślenia i działania najlepszych w tym zakresie. Dzięki objaśnionym w niej koncepcjom łatwiej Ci będzie budować wysoko efektywne, samoorganizujące się zespoły, wpływać na relacje i motywację grupy, a także korygować ewentualne dysfunkcje. To przystępnie napisana pozycja - mimo że zwięzła, nie brakuje w niej praktycznych przykładów i wskazówek ułatwiających wdrożenie pomysłów i przeprowadzenie potrzebnych zmian.
Najciekawsze zagadnienia:
rola Scrum mastera w tworzeniu i doskonaleniu zespołów
stan umysłu Scrum mastera
kluczowe strategie i kompetencje Scrum mastera
Scrum master a zmiany
narzędzia Scrum mastera: shu ha ri, reguły systemowe, analiza przyczyn źródłowych i inne
Skuteczny Scrum master buduje wspaniałe zespoły!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma mieć miejsce premiera książki Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą?

Książka ma być dostępna 28 września 2021 (data premiery w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać bieżące doniesienia o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najnowsze doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

W jaki sposób mogę zasugerować książkę innym osobom?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę znaleźć książkę?

W celu dowiedzenia się ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą. W którym miejscu jest dostępny do dostania ten tytuł?

Książkę Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą można dostać tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie przeglądnę nowe komunikaty dotyczące książki?

W celu przeglądnięcia świeżych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu można ocenić ten produkt?

Aby tego dokonać należy nadać odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jaką metodą kalkulowana jest ocena książki?

Premiera książki Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor pisze tę książkę?

Autorem książki jest Zuzana Sochova. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Jakie wydawnictwo zaangażowane jest w wydanie tej książki?

Książka została wydana przez firmę Helion. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na waszej stronie prezentowane są nieprawdziwe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Zuzana Sochova - Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą? Kiedy wychodzi Zuzana Sochova - Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą?
Data wydania książki zaplanowana została na 28.09.2021. Nowa książka Zuzana Sochova z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Zuzana Sochova - Doskonały Scrum master. Jak budować bardziej efektywne zespoły i zarządzać zmianą data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 września 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie