poniedziałek, 18 października

Oznaczenie treści
 

ZK Collaboration - Slow Food (Polish Jazz vol. 86)

(2021)
Rock

Obserwuj premierę
Ocena:


ZK Collaboration - Slow Food (Polish Jazz vol. 86)

Data premiery

piątek
01.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Rock
Ranking:
315   1993

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

ZK Collaboration albumem "Slow Food" debiutują w serii Polish Jazz, dołączając tym samym do legendarnej serii pod numerem 86. Adam Zagórski i Maciej Kądziela, współliderzy zespołu ZK Collaboration, otwierają właśnie nowy, barwny rozdział w historii prestiżowej serii Polish Jazz. Nie należy on do mainstreamowych, a mnogość inspiracji i wpływów przyswojonych i przetworzonych przez każdego z muzyków w sposób organiczny jest zaskakująca.
Co jakiś czas na scenie jazzowej pojawia się zespół i wywraca ją do góry nogami. Wyłamuje się z ram definiujących Jazz i sprawia, że mówisz ... . wow! To jest siła zespołu ZK Collaboration. Album zespołu - "Sloow Food" jest jak wyrafinowane i starannie przygotowane danie, w którym Funk, Fusion, Punk, Rock'n'Roll połączone improwizacją tworzą niezwykłą całość.
ZK Collaboration to grupa przyjaciół. Niektórzy z nich siedzieli razem w ławkach szkolnych, razem uczyli się, podróżowali, tworzyli muzykę, od zawsze czerpiąc z młodzieńczej energii i niezwykłej interakcji, którą wypracowali przez lata. Współliderami i założycielami zespołu są Adam Zagórski i Maciej Kądziela. To oni postawili przed sobą wyzwanie, aby zakończyć ten muzyczny "fast food" i przygotowali niezwykle dopracowany album, nad którym pracowali niemal dwa lata.
Mówią o sobie i swojej muzyce - "Naszym celem jest przełamywanie barier, poszukiwanie nowych rozwiązań i nieustanny rozwój, nie zapominając, że muzyka to zabawa i nasza absolutna miłość. Jeśli robisz coś, w co wierzysz, polegaj na tym i ufaj sobie w tym, co robisz, to po prostu to musi być dobre i to musi być to!
Taka jest nasza muzyka!"

Lista utworów:
1. Crispy 05:25
2. Salty 04:53
3. Cheesy 03:09
4. Sweety 06:46
5. Crusty 05:41
6. Spicy 05:05
7. Fizzy 04:30
8. Slow Food 06:45Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera ZK Collaboration - Slow Food (Polish Jazz vol. 86)? Kiedy wychodzi ZK Collaboration - Slow Food (Polish Jazz vol. 86)?
Data wydania płyty zaplanowana została na 01.10.2021. Nowa płyta ZK Collaboration z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta ZK Collaboration - Slow Food (Polish Jazz vol. 86) data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 października 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie