poniedziałek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Zed A. Shaw - Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C)

(2016)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Zed A. Shaw - Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C)

Data premiery

piątek
24.06.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Istnieje bardzo wiele nowoczesnych języków programowania, które pozwalają na szybkie wdrożenie i pracę. Takim językiem na pewno nie jest C. Niektóre jego cechy bardzo utrudniają tworzenie bezpiecznego i bezawaryjnego kodu. Warto więc dogłębnie poznać C — przy bardzo prostej składni i niewielkich wymaganiach sprzętowych ma potężne możliwości! Niniejsza książka jest bardzo dobrym podręcznikiem dla początkujących programistów. Nauczysz się C, wykonując 52 sprytnie skonstruowane zadania zilustrowane kodem i specjalnie opracowanymi klipami wideo. Duży nacisk został położony na dogłębną analizę tworzonego kodu — autor zmusza czytelnika do zrozumienia znaczenia każdej linii programu, do koncentracji i dokładności. Zachęca też do praktykowania tzw. programowania defensywnego, dzięki któremu możliwe jest podniesienie jakości i bezpieczeństwa tworzonego oprogramowania. Wartościowym elementem książki są wskazówki, jak zepsuć napisany kod, a następnie go zabezpieczyć. Bardzo ułatwia to unikanie wielu poważnych, często spotykanych błędów.
Najistotniejsze zagadnienia poruszone w książce:
podstawowa składnia C,
konfiguracja środowiska programistycznego,
kompilacja kodu,
pliki Makefile i linkery,
kontrola przebiegu działania programu,
alokacja pamięci,
O\operacje wejścia-wyjścia i pliki,
stosy i kolejki
U\usuwanie błędów,
programowanie defensywne i automatyczne,
testowanie,
eliminacja błędu przepełnienia stosu, niedozwolonego dostępu do pamięci itd. hakowanie własnego kodu utworzonego w C Zrozum C.
Programuj starannie — dobrze działać może tylko dobry kod!Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie udostępniona książka Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C)?

Książka Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C) ma ukazać się 24 czerwca 2016 (data wydania w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco najnowsze wieści dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać bieżące wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Gdzie mogę polecić książkę znajomym?

Tytuł polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

Za ile można nabyć książkę?

Aby sprawdzić cenę książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C). Gdzie można nabyć ten tytuł?

Książkę Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C) można znaleźć tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

Gdzie mogę przeczytać bieżące wiadomości dotyczące książki Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C)?

W celu sprawdzenia świeżych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można przypisać notę dla tego produktu?

Aby ocenić książkę trzeba wyznaczyć należytą wartość od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jaką metodą wyliczona została ocena książki?

Premiera książki Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor pisze tę książkę?

Twórcą książki jest Zed A. Shaw. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Które wydawnictwo dogląda wydania tej książki?

Wydawcą jest firma Helion. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Zauważyłem na waszej stronie omyłkowe dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Zed A. Shaw - Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C)? Kiedy wychodzi Zed A. Shaw - Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C)?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.06.2016. Nowa książka Zed A. Shaw z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Zed A. Shaw - Programowanie w C. Sprytne podejście do trudnych zagadnień, których wolałbyś unikać (takich jak język C) data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 czerwca 2016, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie