wtorek, 22 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Zbigniew Wodecki, Wacław Krupiński - Pszczoła, Bach i Skrzypce

(2011)
Biografie

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Zbigniew Wodecki, Wacław Krupiński - Pszczoła, Bach i Skrzypce

Data premiery

wtorek
20.09.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Zbigniew Wodecki – mistrz autoironii – z wielkim dystansem prezentuje swoje życie. Dzieciństwo, gdy chciał być Robin Hoodem, lata mordęgi na skrzypcach, bo nie chciały same grać, bandę, z którą rozrabiał, liceum muzyczne, z którego został wyrzucony, wreszcie szybkie wchodzenie, przez znaczące estrady Europy, w dorosłość. Miał 27 lat, 6 lat pracy w orkiestrze, pierwsze przeboje i troje dzieci, gdy zdawał maturę. Mógł zostać w Niemczech, ale nie chciało mu się uczyć języka, mógł robić karierę jako skrzypek, ale wolał śpiewać, co nie przeszkadza mu bardziej cenić muzyków. Uwielbia popularność, dba o nią i nie boi się jej pułapek. Lubi zarabiać pieniądze, których ciągle za mało, ale nie stroni od koncertów charytatywnych. Ironizuje na temat tego, co osiągnął, ale też dobrze zna swą wartość. To pozwala mu szczerze mówić o show-biznesie, o pracy z Ewą Demarczyk, a także o kulisach „Tańca z gwiazdami”.Mistrz opowiadania o sobie, ale i zwięzłej charakterystyki innych, czego dowodzi w zamykającym książkę Alfabecie. Poprzedza go 13 rozdziałów, w których artysta ze swym rówieśnikiem, krakowskim dziennikarzem Wacławem Krupińskim prowadzi wartki, dowcipny, pełen anegdot i bon motów dialog. I obaj wierzą, czego nie kryją we wstępie, że książka będzie się podobać. Jak piosenki Zbigniewa Wodeckiego.Książka ukazuje się w roku jubileuszowym – 40 lat pracy artystycznej Zbigniewa Wodeckiego.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Zbigniew Wodecki, Wacław Krupiński - Pszczoła, Bach i Skrzypce? Kiedy wychodzi Zbigniew Wodecki, Wacław Krupiński - Pszczoła, Bach i Skrzypce?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.09.2011. Nowa książka Zbigniew Wodecki, Wacław Krupiński z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Zbigniew Wodecki, Wacław Krupiński - Pszczoła, Bach i Skrzypce data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 września 2011, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie