
Zbigniew Wodecki - Dobrze, że jesteś(2018) | Pop |


Niedokończona ostatnia płyta Zbigniewa Wodeckiego!
Zbigniew Wodecki odszedł w 2017 roku, niespodziewanie, jeszcze świętując triumfalny sukces płyty "1976: A Space Odyssey", nagranej z Mitch&Mitch Orchestra, w trakcie pracy nad nowym albumem. Genialny muzyk, niezwykły, serdeczny człowiek - mówią o nim przyjaciele, dzięki którym niedokończony przez Zbyszka materiał zyskał ostateczny kształt. "Dobrze, że jesteś" to płyta niezwykła, na której odcisnął się muzyczny dar Zbigniewa Wodeckiego, fantastyczne pomysły oraz miłość, jaką darzyli go przyjaciele: Kayah, Kuba Badach, Sławek Uniatowski, Andrzej Lampert, Beata Przybytek, Junior Robinson. Zrobili wszystko, żeby muzyczna podróż Zbyszka Wodeckiego skończyła się mocnym, pięknym akordem. Ale to więcej niż hołd dla wspaniałego muzyka. To po prostu świetna, przebojowa płyta.
"Dobrze, że jesteś" to album zagrany w stu procentach na żywo, bez zbędnych edycji i poprawek, tak często spotykanych w dzisiejszych produkcjach. Kilka z utworów Tata zdążył zaśpiewać z tekstem. Pozostałe nagrał scatem, jako wstępne wersje dla tekściarzy. W takiej właśnie formie po części usłyszycie je Państwo na płycie...
Kasia Wodecka-Stubbs
Lista utworów:
1. Dobrze, że słońce
2. Give it a moment
3. Na paluszkach
4. Tylko ty
5. Chwytaj dzień
6. Sobą być
7. Piosenka pierwszego olśnienia jazzem
8. Nie ma jak Bacharach
9. Wykidajło czas
10. Nad wszystko uśmiech twój
11. Kod dostępu
12. Nauczmy się żyć obok siebie
13. Good night love

Płyta Dobrze, że jesteś udostępniona będzie 23 maja 2018 (data premiery w Polsce).
Aby dostawać komunikaty o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby zobaczyć ile należy zapłacić za płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płyta jest do zakupu tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
Aby przeglądnąć najświeższe newsy należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby tego dokonać trzeba zaznaczyć konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera płyty Dobrze, że jesteś nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Zbigniew Wodecki jest twórcą płyty Dobrze, że jesteś. Lista płyt wyprodukowanych przez tego artystę znajduje się utaj.
Wytwórnia Agora odpowiada za wydanie płyty. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych płyt z muzyką od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę firmy.
Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
23 maja 2018, środa
Komentarze