Xorsist - At The Somber Steps To Serenity(2023) | Metal |
Lista utworów:
01. A Life In Vain
02. Carve It Out
03. Blessed By The Divine
04. Imitation
05. Coterie Of The Depraved
06. Banished To Obscurity
07. Distorted Shapes
08. Grace
09. Darkened Wings
10. At The Somber Steps To Serenity
Płyta debiutować będzie 6 października 2023 (data premiery w Europie).
Aby dostawać aktualne wiadomości o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.
Płytę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby poznać cenę płyty kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płyta At The Somber Steps To Serenity jest do znalezienia tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
W celu przeglądnięcia świeżych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby tego dokonać trzeba nadać ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera płyty At The Somber Steps To Serenity nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Xorsist to osoba odpowiedzialna za napisanie muzyki do płyty. Żeby poznać inne płyty od tego artysty należy kliknąć utaj albo kliknąć w nazwę w zakładce "Informacje".
Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
Komentarze