piątek, 18 stycznia

Oznaczenie treści
 

Wojciech Sumliński - Lobotomia 3.0

(2014)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Wojciech Sumliński - Lobotomia 3.0

Data premiery

poniedziałek
29.09.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki, nie bez racji określane, jako zbrodnia założycielska III RP, przeszło do historii, jako najgłośniejsze, a zarazem najbardziej tajemnicze morderstwo w powojennej Polsce. Jego oficjalną wersję podważył dopiero prokurator Andrzej Witkowski, który w dynamicznie prowadzonym śledztwie od początku napotykał liczne przeszkody, decyzją zwierzchników dwukrotnie w kluczowych momentach śledztwo przerywano i ostatecznie Witkowskiemu odebrano. W efekcie choć od zbrodni mija 30 lat, tajemnica śmierci kapelana Solidarności do dziś nie została wyjaśniona. Lobotomia 3. 0, to powieść, która prezentuje nieznane opinii publicznej ustalenia i fakty całkowicie zmieniające dotychczasową wiedzę o zabójstwie księdza Popiełuszki oraz o jego zleceniodawcach, nadzorcach i okolicznościach. Wbrew pozorom to nie jest historia - lecz coś, co wciąż trwa. . .Komentarze (2)

Zdjęcie
~Iga
2014-09-27 00:30

beeeee.... zamiast dochodzić prawdy i mówić rzeczowo o zbrodni i zbrodniarzach, znów mącenie i ględzenie zupełnie od rzeczy i bez sensu!! Widać, że Autor to ciężki przypadek psychiczny... żal mi pięknej postaci bł. ks Jerzego, bo on na tym cierpi...

 

Zdjęcie
~oleńka
2014-09-16 10:01

juz niemogesie doczekac...

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Wojciech Sumliński - Lobotomia 3.0? Kiedy wychodzi Wojciech Sumliński - Lobotomia 3.0?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.09.2014. Nowa książka Wojciech Sumliński z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Wojciech Sumliński - Lobotomia 3.0 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 września 2014, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie