czwartek, 18 października

Oznaczenie treści
 

Wojciech Mikołuszko - Wielkie pytania małych ludzi

(2014)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Wojciech Mikołuszko - Wielkie pytania małych ludzi

Data premiery

środa
28.05.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Wojciech Mikołuszko, autor „Tato, a po co?”, „Tato, a dlaczego?” w kolejnej książce mierzy się z 51 „Wielkimi pytaniami małych ludzi”. I udowadnia w niej, że nad pytaniami, które zadają wam dzieci, wielkie umysły zastanawiają się czasem od wielu, wielu lat. Bo tylko dzieci i największe umysły wszechczasów nie boją się zadawać najtrudniejszych pytań i dziwić zjawiskom, które uchodzą uwadze większości dorosłych.
Wojciech Mikołuszko nie zbywa, nie wyśmiewa.W pocie czoła przeszukiwał książki, czasopisma i internet, rozmawiał z badaczami i popularyzatorami nauki, by znaleźć jak najbardziej prawdziwą odpowiedź.
Dzięki temu nie tylko zaspokaja dziecięcą ciekawość świata, ale wciąż na nowo ją rozbudza. Bo tylko serio można odpowiedzieć na serio zadane pytanie.
Joanna Rzezak, autorka ilustracji, opatrzyła tekst dodatkową, równoległą narracją, pełną przystępnych schematów i infografik, obrazkowych gier i zabaw.

„Wielkie pytania małych ludzi” to 51 pytań i odpowiedzi, które przysłały same dzieci - bądź w ich imieniu rodzice czy dziadkowie - do rubryki o tym samym tytule publikowanej co piątek „Gazecie Wyborczej”.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Wojciech Mikołuszko - Wielkie pytania małych ludzi? Kiedy wychodzi Wojciech Mikołuszko - Wielkie pytania małych ludzi?
Data wydania książki zaplanowana została na 28.05.2014. Nowa książka Wojciech Mikołuszko z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi

 W sklepach

Nowa książka Wojciech Mikołuszko - Wielkie pytania małych ludzi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 maja 2014, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie